wtorek, 20 kwietnia 2021

WOJOWNICY

Są ludzie, o których mówi się „medium”. Posiadają oni zdolności paranormalne, wiedzą więcej i widzą również więcej niż inni.

Oprócz tego ludzie dzielą się na „ wojowników Dobra” i tych, którzy wybierają jako swoją drogę zło i wyrządzanie krzywdy innym.


Naszym domem jest Polska. Dlaczego godłem Polski jest biały, piękny orzeł? Bo orzeł jest najbardziej wolny z wszystkich zwierząt. Nie przypadkowo znalazł się w godle Polski. Dlatego, że polscy ludzie mają duszę najbardziej wolną z wszystkich narodów.Oczywiście, jeśli należą do „wojowników Dobra”, bo jak w każdym kraju i u nas są ludzie źli i okrutni, którzy mają na sumieniu krzywdę innych ludzi i zwierząt.

Ale dobrzy Polacy MAJĄ WOLNĄ DUSZĘ. Piszę to z wielkim przekonaniem, bo przeżyłam już połowę swojego życia, wiele widziałam, podróżowałam, ale przede wszystkim jestem człowiekiem „ medium”.

Nasz kraj Polska, w dawnych wiekach, gdy królem był Bolesław Chrobry- był potężnym krajem, jak mówiono „mlekiem i miodem płynącym”. Oznaczało to dobrobyt dla jego mieszkańców, a także wielki szacunek innych państw. Polska wtedy była doskonale uzbrojona w broń i walecznych rycerzy, nikt nie odważył się nas atakować. Król Polski był potężnym władcą, a Polska potężnym państwem.

Dlaczego w wiekach późniejszych, aż do dnia dzisiejszego nasz kraj zaczął podupadać, tracić na znaczeniu, skończył się dobrobyt, skończył się szacunek innych państw?

Dlatego, ponieważ w Polsce zapanowało zło i zaczęło się rozpleniać.

Zaczęło niszczyć wszystko, ale nie mogło zniszczyć jednego- polskiej wolnej duszy. DUSZY WOLNEGO WOJOWNIKA.

Podczas swoich podróży byłam w tzw „parku zwierząt”, czyli małe zoo, w górskiej miejscowości. Zobaczyłam tam wielkiego orła, trudno mi powiedzieć, czy był to orzeł bielik, czy też orzeł przedni.

Orła tego przywiązano grubym sznurkiem za nogę i był wystawiony, jak towar, do oglądania i podziwiania. Moje serce nie mogło znieść tego widoku, jak dziki i wolny, wielki ptak został zniewolony i nie mógł już być władcą niebios.

Ale wierzę w to głęboko,że udało mu się uwolnić, lub pomógł mu w tym jakiś dobry człowiek „ wojownik dobra”. Ten orzeł nigdy nie stracił swojej dumy i czułam, patrząc na niego, że jego serce pozostało wolne.

W moim blogu będę powracała do znaczenia zwierząt, gdyż są mi one szczególnie bliskie i drogie.

Nasz kraj Polska ma szansę uwolnić się z więzów zła, które nazywać też będę szatanem. Bo dobrzy Polacy mają wolne serca i dusze, choć spętane więzami szatana. 

Gdzie można zobaczyć tę szansę i co robić należy?

Czytając mojego bloga zrozumiesz istotę rzeczy.

Jestem i zawsze byłam człowiekiem „medium”, „wojowniczką Dobra”- z wyboru, jestem też artystką- malarką, której obrazy po prostu żyją.

Zdecydowałam się pisać bloga „ WOJOWNICY”, bo już nadszedł TEN CZAS. Witam Was.