wtorek, 30 listopada 2021

Okładka Wojownicy


 

Samotność

Pamiętaj, że musisz dbać o swoje ciało i umysł, pielęgnować tylko dobre wspomnienia. Musisz opiekować się sobą, ale również tymi, których kochasz. Nadejdą kryzysy i będzie nieraz ciężko.

Dużo rozmawiaj- z ukochaną osobą i przyjaciółmi na różne tematy. Chodzi o to, aby wytworzyć silniejsze więzi pomiędzy ludźmi. Rób to, co czujesz, że powinieneś.

A jeśli jesteś samotny, to co wtedy? Wielu ludzi jest samotnych, lecz tylko niektórzy przyznają się do tego. Jak znaleźć ukochaną osobę i szczerych przyjaciół?

Przede wszystkim musisz stać się niezależnym psychicznie. Człowiek często potrzebuje towarzystwa innych ludzi, ale czasem szuka też chwili samotności. Kiedy dzieje się tak, że samotność przeważa w twym życiu i staje się nie do zniesienia, to wtedy właśnie,  powtarzam- musisz stać się niezależny psychicznie.

Spójrz na siebie inaczej, niż do tej pory. Zobacz to, że jesteś atrakcyjny i nie pozwól się zepchnąć z tego toru.

To myślenie jest właściwe, że jesteś atrakcyjny pod każdym względem. Szukaj w sobie tego stanu podwyższonej energii i dobrego humoru.

Nie szukaj towarzystwa innych, ani też miłości „ na siłę”, spokojnie poczekaj na te właściwe osoby, które z całą pewnością pojawią się wkrótce w Twym życiu.

Zawsze jest przecież odpływ i przypływ. Możesz podnosić swą atrakcyjność umysłową, duchową, a także fizyczną, wtedy będziesz promieniować pewnością siebie. Jest to najbardziej właściwy stan dla człowieka. 

Zostaje on odebrany przez uczucia cierpienia i lęku, które od wieków łamią człowieka, gdyż takie mają zadanie, jako narzędzia złych sił.

Kiedy będziesz to wiedział, zauważysz, że uczucie cierpienia i dyskomfortu, nawet jeśli się pojawia, to trwa o wiele krócej i łatwiej nad nim zapanować, a później zapomnieć.

Rób to, co czujesz, że powinieneś. Czuj się dobrze ze sobą i znaj swoją wartość. Jesteś przecież dumnym Polakiem, o wolnej duszy i pięknym sercu. Ten, kto rzuca człowieka na ziemię, łamie lękiem i wstydem popełnia wielką zbrodnię i wkrótce za to zapłaci!

Pamiętaj kim jesteś, a wkrótce wszyscy to zobaczą. Prawdziwi wojownicy są na wagę złota w każdym zakątku Kosmosu, w każdym ze światów.

Kiedy jesteś otwarty na te słowa, to znaczy, że umiesz walczyć. I nie popadniesz z samotności w alkoholizm, tylko będziesz o siebie dbał, lub dbała, jeśli jesteś kobietą.

Idź na pole, lub do lasu, oglądaj piękno tego świata, odpoczywaj przed swą walką. A potem pożegnaj las i wracaj do miasta, do swojego domu. Jeszcze nie raz tu wrócisz, ale już nie sam.

Każde niebo, czy to ziemskie, czy kosmiczne, czy rajskie – jest po prostu piękne. Obojętnie, czy jest jedno słońce, czy kilka na tym niebie i jakie są gwiazdozbiory- wszystko to jest po to, aby istoty żyjące pod tym niebem były szczęśliwe.

Niekiedy do szczęścia potrzeba zaznać trochę walki. Może ze złem, a może ze swym uzależnieniem, różnie to bywa. Gdy zwyciężasz, to czujesz pełnię życia! I twoja samotność nagle zniknie.

Staniesz się silny. Przestaniesz zwracać uwagę na innych, będziesz szedł do przodu i realizował swój plan. Ludzie doświadczeni życiowo nie zwracają uwagi na przykre doznania, to jest właśnie najlepsza broń przeciwko nim.

W dalszym Twoim życiu cierpienie będzie traciło swą moc. Walka stanie się Twym wewnętrznym zasilaniem. Dopóki istnieje człowiek stworzony z ducha i materii, to może wrócić do pięknego lasu na spacer. Ale już nie sam.
Walka Dobra z siłami zła

Na początku kilka porad dotyczących dbania o urodę i zdrowie. Bardzo dobrze wpływa na cerę zrobienie tzw parówki. Należy zalać wrzącą wodą zioła takie jak: bratek, kwiat bzu czarnego, może też być rumianek i szałwia. Trzeba je zaparzać pod przykryciem ok. 15 min, potem pochylamy twarz nad naparem z ziół, zasłaniamy dookoła ręcznikiem. Pozwalamy, aby para z ziół działała na cerę ok. 10-15 min. Potem dobrze jest położyć na twarz maseczkę z żółtka jaja, potem z białka, aby zamknąć pory.

Naprawdę świetną maseczką jest miód, położony na twarz i szyję. W swej książce podaję naturalne sposoby dbania o urodę, gdyż te są naprawdę najlepsze. Dla zdrowia natomiast cenny jest bursztyn. Dobrze jest nosić biżuterię z bursztynu, przykładać je w okolice splotu słonecznego, oraz stosować nalewkę z bursztynu. Wszystkie informacje na ten temat możecie znaleźć w intrenecie.

Teraz przechodzę do właściwego tematu. W baśniach i legendach, znanych na Ziemi jest dużo prawdziwych informacji. Motywem powtarzającym się jest walka Dobra z siłami zła. Na świecie naprawdę toczy się taka walka, bardzo często w sercach ludzi, stąd przenosi się do świata zewnętrznego. I stąd bierze się wszelkie zło i niepokój. Bo jeśli ktoś nie dba o czystość serca i wolność duszy, to wtedy prostą drogę do niego mają siły zła, nazywane też szatanem. 

Siły te występują na Ziemi w naprawdę dużym natężeniu. Czy u początków istnienia cywilizacji ludzkiej był jakiś Błąd?

Dlaczego ziemski człowiek zamiast żyć w harmonii ze sobą i swym światem , koncentruje się na negatywnych i szkodliwych uczuciach, powodując dużo tragicznych wydarzeń dookoła siebie i wewnątrz siebie?

Człowiek, który dba o czystość serca i wolność swej duszy nie ma żadnej tzw „ ciemnej strony”. On będzie kryształowy i przezroczysty. Trudno w to uwierzyć, bo psychologia przekonuje, że każdy ma swą „ ciemną stronę duszy”. Ale jednak nie każdy. Są ludzie podobni do aniołów, jak pisałam wcześniej.

Gdyby wszyscy to zrozumieli i chcieli być tacy- transparentni i wolni, to nasz kraj wyglądałby inaczej. Żyj tak, żebyś się rozwijał, ale we właściwym kierunku.

Normalnością jest Dobro, a nie zło. Ono jest nienormalne! Człowiek jest niezwykły poprzez zdolność odczuwania głębokich uczuć. Masz prawo wreszcie uwolnić się od jakichś podszeptów zła, masz prawo żyć godnie i nie odczuwać niszczących Cię uczuć.

Gdy poczujesz się wolny od sił zła, to wytworzysz bardzo silną energię twórczą, która zmieni nawet Twoje otoczenie i dotrze do serca naszej ojczyzny, pomagając jej.

Jest bardzo trudno żyć, bo niestety często „ trzeba walczyć o przetrwanie”. O to samo walczyli pierwsi ludzie w jaskiniach i my, tyle wieków później musimy robić to samo.

Ale trzeba zachowywać honor i godność, bo Dobro jest normalne, nigdy zło.

Tylko człowiek na pewnym poziomie potrafi zachować skromność i poczucie godności jednocześnie. Należy wychowywać tak dzieci i „świecić „ własnym przykładem.

Zachowanie Twoje wpływa na losy kraju. Cokolwiek robisz, rób to z dużą klasą, abyś mógł przekazać właściwe wzorce swoim dzieciom i wnukom. Kiedy Ty będziesz już najstarszym pokoleniem, to nadal wychowuj, dawaj przykład i ucz. To jest Twoje zadanie. I nie przekazuj tego zadania szkole. Najlepiej uczy się w kręgu rodziny i przyjaciół, czyli ludzi połączonych miłością i przyjaźnią. To jest najlepsza szkoła, a nie żadne instytucje.