środa, 5 czerwca 2024

Morze i sól

Bardzo ważny dla człowieka jest pobyt nad morzem.

Ono daje poczucie wolności i siły, jest to cudowna przestrzeń, która uspokaja.

Nad morzem występuje również specjalne powietrze, które jest bardzo zdrowe i pomaga na różne dolegliwości. Łagodzi ono objawy schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej, a także wielu chorób somatycznych.

Przejdę do następnego zagadnienia jakim jest znaczenie soli.

Ma ona moc, aby odganiać i usuwać wszelkie złe moce i złe energie. Sól potrafi oczyszczać przestrzeń i samego człowieka w niewiarygodny sposób.

Jeżeli przebywasz w grocie solnej to w tym miejscu postaraj się zrobić mentalny rytuał otaczania siebie osłonami błękitną i czerwoną, potem wypełnij swoje ciało błękitnym, a następnie biało – złotym światłem.

W swoim domu ustawiaj talerze, lub duże patery wypełnione solą himalajską, lub szarą kłodawską, lub też błękitną kłodawską, która ma bardzo wysoką emanację.

W innych rytuałach, o których pisałam wcześniej, obecność soli może zastąpić obecność ognia. Jeśli zdarza się, że zapalone świece niedobrze na Ciebie działają, to okrąg z palących świeczek możesz zastąpić okręgiem z grubej soli himalajskiej różowej, lub błękitnej kłodawskiej.

Dotykaj często soli i baw się nią, przesypując. 

Możesz ją zastosować do oczyszczenia siebie. Mokrą solą lekko pocieraj swe całe ciało i powtarzaj przy tym „ oczyszczam siebie ze złej energii i wszelkich złych mocy ''. Powtarzaj wielokrotnie te słowa a następnie spłucz swoje ciało wodą.

I po raz kolejny przypominam, że biżuteria, którą nosisz powinna być wykonana tylko ze szlachetnych kruszców i kamieni, jest to bardzo ważne. Niech to będzie złoto, srebro, kryształy, bursztyny, kamienie szlachetne np. opal, ametyst i wiele innych.

Taka biżuteria wzmocni Twe ciało i duszę, osiągniesz bardzo wysoki poziom energetyczny i będziesz silny! Ta siła połączy Cię z Kosmosem i zostanie na zawsze.