poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Łowca

Współczesna, podawana oficjalnie dietetyka jest zakłamana i fałszywa. To szatan chciałby zabijać Polaków pożywieniem, które jest zatrute. Szatan i złe siły działają poprzez ludzi, tak jak pisałam wcześniej. Szukajcie prawdziwych informacji, jaka woda jest najlepsza, prawdy o używkach, o pastach do zębów, dezodorantach dla kobiet. I o szamponach- wybierajcie te bez SLS, są najłagodniejsze.

W diecie swojej stosujcie dużo mięsa i tłuszczy pochodzenia zwierzęcego. Z olei roślinnych tylko olej kokosowy. I ryby tłuste, bo tłuszcz rybi leczy wiele chorób, somatycznych i psychicznych. Czytajcie prawdę o pieczywie, o opryskach trucizny na warzywa i zboża. Czytajcie o owocach- bezcenne są czarne leśne jagody i jeżyny.

Człowiek pierwotny był łowcą. Dieta białkowo- tłuszczowa pozwalała mu zachować wielką siłę, sprawność mięśni oraz umysłu. Oraz –szybkość reagowania. Dieta która ODŻYWIA organizm powoduje, że człowiek reaguje niezwykle szybko na nagłe sytuacje. Szybko podejmuje też właściwe decyzje. Bo umysł jest jasny i pracuje bardzo dobrze.

Dietę należy dobrać do siebie. Nie proponuję tylko diety ketogenicznej, najlepiej dodać coś też z innych rodzajów diet. Wybrać, to co najlepsze, to co nie jest zatrute, lub w minimalnym stopniu. Jeśli to możliwe przygotowywać posiłki samodzielnie, z wielką dbałością. Tu chodzi przecież paliwo dla ciała. W ciężkich, naszych czasach trzeba mieć jasny umysł.

Dlaczego sekty znajdują swoich wyznawców właśnie wśród wegan i wegetarian? Bo ci ludzie są skrajnie niedożywieni i nie myślą tak, jak powinni. Techniki manipulacji są przystosowane dla ludzi o słabych umysłach. Aby ich łowić w sieci i wykorzystywać.

Nikt nie potrafi walczyć tak, jak łowca. Gdy będziesz w zagrożeniu, włączy Ci się „ tryb łowcy”. Sam siebie nie poznasz, jak potrafisz walczyć! Sam się zdziwisz swoją szybkością reakcji! W żyłach ludzi płynie jeszcze krew pradawnego człowieka. Tak jak w żyłach psów- płynie krew wilka. Genów się nie da wymazać. Ale pomóżcie swoim organizmom i zacznijcie się ODŻYWIAĆ.

Ciało ludzkie jest złączone z duszą, ale posiada jakby własną osobowość. Jeżeli będziesz je dobrze traktował, to ono Ci się odwdzięczy, będzie współpracować. A duszę swoją nakarm kontaktem z piękną sztuką, zrodzoną z Dobra.

I wtedy staniesz się prawdziwym Wojownikiem.