niedziela, 25 kwietnia 2021

Dusza drzew

Jeszcze wracając do wzmianki o alkoholach. Jeżeli ktoś musi się napić, to najzdrowszy jest spirytus. Wszelkie inne alkohole są obecnie zatrute i powodują straszne skutki zdrowotne. ODŻYWIAJĄC się wybierajcie produkty bogate w kolagen, jest on niezbędny dla stawów, ale również eliminuje zmarszczki i powoduje gładką skórę.  Wybierajcie także żywność bogatą w witaminy z grupy B, niezbędne dla zdrowia fizycznego, psychicznego i dla pięknego wyglądu. I rada dotycząca dbania o urodę dla polskich, pięknych kobiet. Najlepsze nie są maseczki gotowe, chemiczne, ale naturalne. A więc najpierw parówka z ziół takich jak: bratek, szałwia, rumianek, a potem naturalna maseczka. Np. starty na wiórki ogórek, żółtko jaja, białko jaja, drożdże piekarskie rozrobione z wodą. Rozmawiałam z kosmetyczką, zatrudnioną od wielu lat w SPA i potwierdziła, że naturalna pielęgnacja jest najlepsza. 

A zamiast kremów- nierafinowany olej kokosowy- na twarz, ręce i na włosy.Widziałam kobietę, która stosowała najdroższe kremy i kosmetyki i tak, mając lat 40- kilka , była cała pomarszczona. A kosmetyki naturalne, tylko stosowane konsekwentnie- są naprawdę skuteczne.

Wracając do tematu. Piękne, polskie drzewa są wycinane. Drzewo rośnie kilkadziesiąt lat! Jeżeli ktoś z Was może uratować drzewo, to trzeba to zrobić. Kontakt z przyrodą jest zbawieniem dla ludzkiej duszy. Spacer po polskim lesie jest po prostu lekarstwem dla człowieka. Jak najczęściej starajcie się przebywać w lesie. I również nad morzem. Szukajcie tego cudownego powietrza, leczy ono wiele chorób. Drzewa zostały zaprojektowane i stworzone, aby pomagać ludziom.

Siły zła atakują drzewa, aby chorowały. Atakują również ludzi, którzy podejmują decyzje o wycince.  W dawnych czasach, gdy władali Polską wielcy królowie- Polskę porastał wielki, wspaniały las, nazywany borem. Gdy podupadała Polska- umierały również drzewa- ciągle i ciągle niszczone i wycinane. Upływały lata- umierały drzewa, to straszne. Jeżeli będziemy mieli drzewa, dużo drzew- one będą pomagać Polakom, będą leczyć. Tak, jak dawniej, za pierwszych, polskich królów. Jeżeli możesz, to zasadź drzewo, a najlepiej wiele drzew. Aby siły zła nie zdołały ich wszystkich zniszczyć. Aby w Polsce wielki las i cudne, morskie powietrze leczyły Was, Wasze dzieci i wnuki. Trzeba uczyć dzieci, że drzewo jest święte i nie wolno go ścinać!
Na drugim brzegu

Na tamtym brzegu tak cudnie
prześlicznie i tak jasno.
Płyń moja łódko a prędko
bo moja świeca już gaśnie.
Szłam w twoim blasku przez życie
i gaśniesz na jego końcu,
Tam światłość wieczna mnie czeka
i radość przy Bożym słońcu.
                                             Cecylia Borecka

Ten piękny wiersz otrzymałam od bliskiej mi osoby jako pożegnanie przed jej odejściem.

Jeżeli nasi bliscy odchodzą do następnego świata, my możemy im pomóc. A oni wtedy , jeśli spełnione zostaną warunki- będą mogli pomagać nam stamtąd. Co robić należy?

Osoby zmarłe, na drugim brzegu bardzo potrzebują światła. Należy palić im światło na grobach, pamiętać o rocznicach, święcie zmarłych. Ziemski ogień potrafi emanować do tamtej rzeczywistości, gdzie przebywają. Jak gdyby karmi te dusze.
Jeżeli osoba zmarła nie ma grobu, zapalmy dla niej piękną świecę w naszym domu.
A nasze zwierzęta, które nas kochały też są na tamtym brzegu i też potrzebują światła od nas, malutkich świeczek.

Zmarli, nakarmieni światłem ognia, naszą pamięcią i miłością będą nam POMAGAĆ. Jeżeli nie byli za życia złymi osobami, jeżeli nie krzywdzili- przebywają w dobrej rzeczywistości. I będą tam mieli możliwość pomagać nam właśnie.
Ale uważajcie! Dusze złych ludzi przebywają gdzie indziej. Muszą tam płacić za całe zło, jakie tu, na Ziemi wyrządzili.

Ponieważ cierpią tam wielkie kary, często chcą wracać z powrotem, błąkają się pomiędzy światami. Ich bliscy mogą być zagrożeni, zagrożone mogą być domy, w których mieszkali.
Co robić? Jeżeli poczujecie jakieś zło z tamtego świata, lub zmarł niedawno zły człowiek, krewny, znajomy musicie ochronić siebie i swój dom. Wyobraźcie sobie kulę czerwonego światła, która Was otacza. Możecie tak ochronić wszystkich domowników i swoje zwierzęta. Wyobraźcie sobie też czerwone światło w całym Waszym domu i czerwone osłony na drzwiach i oknach.
Jeżeli jakiś zły duch ma na Was silne, negatywne działanie, to wtedy nie ma wyjścia- musicie zamontować w oknach czerwone rolety.
Jak pisałam wcześniej- złe siły rozpleniły się na Ziemi, ale mogą działać też z Drugiego Brzegu.
Nie należy zamykać cmentarzy w Święto Zmarłych, bo duchy ruszą do domów ludzi i będzie wiele opętań. Pamiętajcie o czerwonym świetle, jeśli dręczy Was zło, które jest stamtąd. To jest rodzaj egzorcyzmów, niekiedy koniecznych.