czwartek, 22 kwietnia 2021

Psychologia zła

Kiedy pojawia się jakiś człowiek, który Was denerwuje, lub postępuje niegodnie są następujące wyjaśnienia. Albo jego mózg jest tak niedożywiony i zatruty złym pożywieniem, że umysł pracuje bardzo źle, lub nie pracuje w ogóle i człowiek ten sam nie wie, co czyni.

Albo jest on owładnięty siłami zła, które go jak gdyby opętały i choć dziwnie sprawia wrażenie dobrego, ale często kogoś krzywdzi. Nie jest on w pełni świadomy, bo zło , które go opętało nadaje mu takie informacje do umysłu, że jego działania są dobre. Takiego człowieka wytrawny psycholog, lub dobre medium niekiedy może obudzić i wyzwolić spod działania zła. Jest to jednak bardzo trudne i nieprzyjemne zadanie.

Trzecie wyjaśnienie jest takie, że bardzo rzadko istnieją ludzie, którzy w pełni świadomie wybierają zło i robią krzywdę ludziom i zwierzętom. Są to ludzie z kręgu szatana i nie ma dla nich żadnej nadziei. Są oni jak gdyby rodziną szatana. Jest jedna ciekawa rzecz- zło ma bardzo małą inteligencję. Natomiast Wojownicy Dobra wyróżniają się wielką inteligencją i bystrością umysłu. Dlatego zazwyczaj zwycięża Dobro, ale niekiedy przegrywa, jeżeli jest otoczone zewsząd siłami szatana.

Człowiek może się zmienić- samodzielnie i bez żadnych autorytetów. Może również ze strony zła przejść na stronę Dobra. Znane są takie przypadki. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności odnaleźć uczucia, zmienić swe serce na kryształ i czyścić go codziennie. A potem- zacząć się ODŻYWIAĆ naprawdę, a nie tylko jeść. Spytacie, jeżeli nie nabiał, to czym wzmacniać kości?

Odpowiadam- skorupki z prawdziwie wiejskich jajek należy dobrze wyparzyć, umyć i wysuszyć. A potem zmielić na proszek w młynku do kawy i spożywać płaską łyżeczkę dziennie, popijać wodą posoloną lekko solą Kłodawską. Doskonałe, darmowe lekarstwo na kości, pomaga nawet na osteoporozę.

I w kuchni używajcie do wszystkiego tylko soli Kłodawskiej, bo biała sól jest trująca. Sól Kłodawska ma wiele cennych minerałów, jest bardzo zdrowa.
Wojownicy żołnierze polscy

W dziejach naszego kraju był moment, kiedy świat znowu podziwiał Polaków. W czasie II wojny światowej polscy żołnierze byli najbardziej waleczni, odważni, nie mieli sobie równych. Walczyli na frontach świata, żeby przypomnieć Dywizjon 303 w Bitwie o Anglię- niesamowita brawura, odwaga, inteligencja żołnierzy.

Kiedy byłam w Holandii, spotkałam tam pewną starszą panią, która przeżyła wojnę. Ze wzruszeniem opowiadała, że polscy żołnierze walczyli o Holandię, że zawsze będzie szanować Polaków i zaprowadziła mnie na cmentarz polskich żołnierzy. Było to takie wzruszające. 

A polskie kobiety z narażeniem życia ratowały dzieci- tysiące dzieci, jak Irena Sendlerowa, o której można powiedzieć jedno słowo- święta. Polski duch, który żyje w nas jest niesamowity! Jest bardzo silny, zdolny do czynów niesłychanych, wybitny i odważny.

Ale wszędzie pleni się zło, które jest tak bardzo niszczące, ludzie tak bardzo cierpią i muszą walczyć z przeciwnościami losu. Polscy wojownicy ocalili wtedy Anglię, a teraz gdy Polacy muszą tam żyć i pracować są poniżani, traktowani jak intruzi. Gdzie jest wdzięczność? I gdzie jest wdzięczność innych krajów za ocalenie tylu dzieci i ludzi?

Jak pisałam wcześniej- i u nas zdarzają się ludzie bardzo źli, lub też opętani przez siły zła. Ale to są wyjątki. Zło szuka wszelkich dróg, aby gnębić polskiego, wolnego ducha. Nasz orzeł jest spętany.

Zacznijmy od naszych organizmów, uwierzcie mi, że gdy zaczniecie się ODŻYWIAĆ naprawdę, Wasz mózg zacznie pracować inaczej, sami znajdziecie rozwiązania dla swoich problemów, a potem znajdziecie rozwiązania dla naszego kraju. Trzeba jakby odkopać te pokłady zła, które są nad nami, należy zacząć od swojego organizmu.

Bardzo dobre są orzechy włoskie, wpływają cudownie na pracę mózgu, przeciwdziałają demencji. Ale trzeba je jeść regularnie- pół szklanki dziennie. O produktach, które podaję możecie znaleźć więcej informacji w internecie, na szczęście jest internet.

Czy pamiętacie tzw dietę dr Kwaśniewskiego? Był on prawdziwym patriotą, jego celem było odżywić Polaków. Oczywiście siły zła chciały go zniszczyć, była nagonka na tę dietę i jego osobę. Teraz wiemy o odżywianiu już więcej, dietę doktora można udoskonalić, zmodyfikować, a nawet trzeba to zrobić. Np. nabiał jest w tej chwili trucizną, w latach 90 może jeszcze nie.

Wrócę do surowych żółtek- mają one zbawienny wpływ na oczy, zjadając ok. 5 żółtek dziennie nie trzeba będzie nosić okularów, nawet w późniejszym wieku. Poza tym doskonale odżywiają one cały organizm. Dają też ładny koloryt cery. I takie samo działanie ma marchew, tylko ekologiczna- wpływa dobrze na oczy i daje ładny kolor cery. Tylko trzeba to spożywać codziennie. Szatan niszczy ludzkie organizmy, pożywienie jest zatrute i do tego nadmiar leków- Polacy umierają wyniszczeni i przedwcześnie.

Ale pojawili się ludzie nowej generacji, którzy wyglądają młodo mimo starszego wieku i są zdrowi. I Wy możecie być tacy. Szukajcie w internecie, ale musicie oddzielić prawdę od zakłamania, bo zło celowo wprowadza Was w błąd.

Ja podam Wam tyle informacji, ile będę mogła.