wtorek, 27 kwietnia 2021

Miłość i śmierć

Choroby wywołuje złe odżywianie, nie dbanie o jakość swojego pokarmu. Niekiedy śmiertelną chorobę powodują złe siły. Ale miłość jest silniejsza, niż śmierć.

Gdy odchodzi w zaświaty ukochana osoba, po pewnym czasie wytwarzają się „ łącza miłości”. Nie trzeba być medium, aby je odbierać. Jeżeli miłość była wielka, prawdziwa, to osoba która pozostała tu na ziemi, będzie mogła odczuwać, jakby wiadomości od ukochanej zmarłej. Trzeba się koncentrować i obserwować przepływ myśli i uczuć. Kiedy przyjdzie ta wiadomość- to będziesz to wiedział.

Przede wszystkim, kiedy umiera on, albo ona- po opłakaniu- nie poddawaj się rozpaczy! Pomyśl, że to rozstanie tylko NA JAKIŚ CZAS. Przecież za lat kilkanaście, lub kilkadziesiąt i Ty tam pójdziesz, na Drugi brzeg i tam spotkasz wszystkich swoich bliskich. To trudny temat, ale należy traktować śmierć jak daleką podróż.

Być może za wiele lat, kiedyś będzie możliwe kontaktowanie się z naszymi zmarłymi, tak jak dziś mówimy przez telefon. Mnie udało się kontaktować z bliką mi, zmarłą osobą, ale tylko dlatego, że istniały pomiędzy nami łącza miłości. I ponieważ jestem medium, to było mi łatwiej.

Kiedy ktoś kocha nad życie swoją kobietę, lub swojego mężczyznę i ten ukochany odchodzi. Pogrążasz się w wielkim bólu, ale to tylko chwilowe rozstanie. Lata szybko miną, zobaczysz.Jeżeli Twoje ciało i dusza należała tylko do niego, lub do niej- to zdecydujesz się być sam.

Ponieważ kojarzyłam kiedyś ludzi w pary, lecz jeden mężczyzna się nie zdecydował. Powiedział on, że kochał swoją żonę, która zmarła i będzie jej wierny. Król Polski Zygmunt II August kochał wielką miłością Barbarę. Jego sytuacja osobista była bardzo trudna, bo interesy państwa wymagały, aby się ożenił. A on tak bardzo cierpiał po śmierci ukochanej. I popatrzcie, co się stało. Minęły lata, które miały minąć i teraz król Polski i piękna Barbara są już razem- na zawsze.

To samo dotyczy Ciebie, jeśli straciłeś kogoś.  Kiedy miną lata, staniesz na Drugim brzegu i spotkasz swoją miłość. Pamiętaj, że śmierć to tylko daleka podróż. Jeżeli pozostaniesz wierny swojej miłości, gdy ona odejdzie, to ona na pewno będzie się z Tobą kontaktować, albo na „ łączach miłości”, albo w Twoich snach. Bądź uważny.

Jeżeli wejdziesz w nowy związek, to „łącza miłości” zostaną zniszczone. I kiedy dotrzesz na Drugi brzeg, to Twoja sytuacja osobista będzie skomplikowana, bo nie wiadomo, czy ukochana osoba Ci to wybaczy. Wielka miłość na Ziemi jest tylko jedna, choć związków może być wiele. Najpiękniejsi są ludzie, wierni swej wielkiej miłości!

Pewna kobieta, nigdy na Ziemi nie kochała żadnego mężczyzny. Ale bardzo tęskniła za wielką, prawdziwą miłością. Pytała mnie, czy taka miłość jest możliwa? Opowiedziałam jej, czym jest prawdziwa miłość. Wkrótce potem ona odeszła na Drugi brzeg. I ja to wiem, że TAM kobieta ta spotka swoje szczęście i ukochanego. Ale musiała na to czekać tak długo, bo być może była otoczona siłami zła.

Jeszcze raz powtarzam- pamiętaj, że śmierć to tylko daleka podróż.