piątek, 7 maja 2021

Anioł i szatan

Trudno jest być aniołem i być nim przez całe swoje życie. Ale jeszcze trudniej jest- pozostać aniołem w piekle. Istnieją ludzie- anioły, którym jest bardzo trudno trwać na Ziemi. Niektórzy mówią o Ziemi, że jest naszym piekłem. I tak się zdarza.

Aby pozostać sobą całe swoje życie- człowiek, który jest aniołem powinien mieć w sobie wojowniczą krew. Jeśli jej nie ma- to musi ją w sobie wytworzyć. Bo inaczej zostanie zniszczony. Jeżeli nauczy się walczyć o siebie, o swoją miłość, o swoje anielskie zasady- to w trakcie swojego życia nie zostanie zniszczony.

Człowiek anioł potrafi tworzyć prawdziwe niebo dla ludzi i zwierząt, których kocha. Jego dom będzie niebem i wytchnieniem w tak ciężkim życiu na Ziemi. Ale podstawą jest- wojownicza krew, która ocali jego i jego anielskie zasady. Anioł kojarzy się wszystkim z kimś bardzo delikatnym. Ale pamiętamy Archanioła Michała, jak bardzo był waleczny!

Anioł to inaczej Wojownik Dobra. Czy Ty- należysz do aniołów o kryształowym sercu i wojowniczej krwi? Czy raczej jesteś ludzkim szatanem, który już dawno zgubił swoje serce? Bo siły zła , występujące na Ziemi- albo są z gatunku niewidzialnych, albo czają się one w ludziach i w ich duszach. Jedne i drugie niszczą.

Ktoś kiedyś powiedział do mnie „ w piekle to jest ciekawie- wieczna impreza, bardzo niegrzeczna i ostra. A w niebie jest nudno.” Czy ten człowiek wiedział, co mówi? 

Prawdziwy, ludzki anioł nie nudzi się nigdy. I nikt z jego otoczenia się z nim nie będzie nudził. Bo on ma inteligencję, finezję, zamiłowanie do przygód. On nigdy nie zna dobrze nawet sam siebie, tym bardziej nikt nie zdoła w żaden sposób poznać dobrze jego. W jego domu jest niebo i prawdziwy Kosmos.

I w jego obecności każdy czuje, że dotarł do jakiegoś celu, którego szukał całe swoje życie. Obecność anioła daje ukojenie, a jego wojownicza krew- przygodę życia. A świat szatana nie jest ciekawą imprezą, tylko uczynkami, które niszczą wszelkie życie. I niszczą też życie samego szatana. A w jego domu jest kawałek piekła, w który on egzystuje po to, aby niszczyć. I nie ma on żadnej inteligencji, skoro nie wie, że niszcząc kogoś- niszczy samego siebie.

Kim więc jesteś, a może kim chciałbyś być? Możesz stać się aniołem, jeżeli wybierzesz tę drogę. Warunek jest jeden- kryształowe serce, które MUSISZ czyścić. Polskę, naszą ojczyznę próbuje zniewolić szatan. Ale już nadchodzi ten czas, kiedy ludzie nowej generacji, ludzie anioły i Wojownicy Dobra ruszają do walki! Czy odwieczna walka dobra ze złem zakończy się w Polsce?

A jak myślisz?