wtorek, 19 marca 2024

Trucizna

Piszę ten post, aby Was ostrzec przed bardzo niebezpieczną substancją. Jest to solanina.

Na początku tego bloga pisałam o tym, jak szkodliwe są ziemniaki. Pisałam również, że było to zamierzone i zaplanowane wprowadzenie ich do Polski.

Ziemniak jest najbardziej toksycznym warzywem, obecna w nim solanina zatruwa powoli organizm człowieka i powoduje wiele poważnych chorób.

Ludzie, którzy całe życie , stale jedzą ziemniaki nie wiedzą o tym, że zabójcza solanina magazynuje się w ich ciałach i powoli ich zabija.

Nie jedzcie ziemniaków, to jest bardzo ważne. 

Z przerażeniem obserwuję, jak ludzie kupują całe worki ziemniaków i codziennie jedzą je na obiad.

Dzieje się tak w Polsce od 15 wieku. To szatan i jego ziemscy urzędnicy zaplanowali trucie naszego narodu.

Oczywiście trzeba uważać na wszystko, w wielu innych produktach są chemiczne trucizny, umieszczone tam specjalnie, aby nas zabijać. Trzeba czytać skład produktów i bardzo uważać na żywność.

W pierwszych częściach tego bloga pisałam dużo, jak zmienić dietę. Jeżeli to zrobiłeś i trwa to już dłuższy czas, jeżeli bardzo uważasz i starasz się Odżywiać, a nie tylko jeść, to bardzo dobrze.

Jeśli posłuchałeś mnie i zrezygnowałeś z ziemniaków, to czytaj teraz uważnie.

Twoje ciało przebudowało się i stajesz się powoli człowiekiemNowej Generacji. To jest bardzo trudne, aby przebudować swoje ciało, jeśli Ci się to powoli udaje, to doskonale.

Nie wolno Ci wtedy sięgnąć znowu po ziemniaki, bo możesz się poważnie zatruć. Ja znam taką osobę. Jeśli to zrobisz, to solanina uderzy z bardzo dużą siłą w Twoje komórki.

Nie słuchaj nikogo, jeżeli Twoje ciało się zmieniło, jesteś zdrowszy i wyglądasz lepiej, to oznacza, że prawda jest w tym blogu.


Jest w Polsce żywność niezwykle zdrowa dla człowieka. Są to leśne jagody, poziomki, jeżyny i dzikie maliny.

W leśnym ekosystemie nie ma żadnej chemii, a las ma również specjalną emanację, która powoduje, że te małe owoce cudownie uzdrawiają. Zbawiennie działają na wzrok, dają piękną skórę i uzdrawiają liczne choroby.

Sięgnij po te małe, cudowne owoce, wybierz się do lasu i zbieraj je sam. Możesz również kupić, lecz od zaufanej osoby.Pamiętaj, że szatan nie śpi, a jego ziemscy urzędnicy działają na rzecz śmierci i cierpienia.

Jeżeli przebudujesz swoje ciało, to wtedy skorzysta dusza i otrzyma od niego wielką siłę w wielu wymiarach istnienia.

Jeżeli dotarłeś do tego bloga to oznacza, że możesz stać się człowiekiem Nowej Generacji.

Działaj więc na rzecz pięknego Dobra, jak dzielny Wojownik!