sobota, 2 grudnia 2023

Uroda

Pracę mentalną, za pomocą wyobraźni można zastosować również dla poprawy urody, ale również w celu leczenia dolegliwości.

Jeżeli chcesz poprawić jakość swojej cery, skóry na ciele, pozbyć się niedoskonałości, to musisz codziennie wykonać głęboką wizualizację.

Tak, jak pisałam wcześniej najlepsze efekty w tego typu pracy osiągają ludzie medium. Jednak każdy człowiek może się nauczyć pracy w głębokiej wizualizacji, pod warunkiem, że będzie wykonywał ją często, konsekwentnie i w stanie spokojnego umysłu.

Praca mentalna i w tym przypadku jest podobna, jak opisana w poprzednim rozdziale.

Połóż się spokojnie i wyobraź sobie, że Twoją twarz zaczyna otaczać intensywnie złota energia, w postaci złocistego światła. Przenika ona Twą skórę, wnika do jej głębokich warstw i przebudowuje ją na poziomie komórkowym.

Następnie światło zmienia się na piękne, błękitne i również wnika w skórę Twej twarzy. Wyobrażaj sobie dokładnie, że światło to leczy Twoją cerę, a choroby skóry i wszelkie niedoskonałości ulatują w górę w postaci czarnego dymu i następnie znikają w oddali.

I teraz widzisz oczami swej duszy, że zmarszczki niepotrzebne i niechciane- wygładzają się, zmiany chorobowe- po prostu znikają. I to wszystko dzieje się pod wpływem BARDZO intensywnego, błękitnego światła, które niekiedy zmienia się na złote.

I na końcu widzisz swoją cerę w swej wyobraźni i jest ona piękna, gładka, dotleniona. Ma też piękny koloryt.

Poświęć codziennie długą chwilę na takie ćwiczenia, po pewnym czasie zobaczysz efekty.

Są również choroby skórne, wszystko to trzeba leczyć złoto- błękitnym światłem na poziomie komórkowym.

Jeśli będziesz w tej pracy konsekwentny, lub konsekwentna i jeśli dokładnie i powoli wszystko sobie wyobrazisz, to wtedy masz szansę poprawić swą urodę i zdrowie skóry.

Można pracę mentalną stosować również w przypadku chorób, jest oczywiście pomocna, ale pamiętaj też o diecie, jest to bardzo ważne.

Naprawdę można osiągnąć doskonałe efekty, ale trzeba być cierpliwym. Pomagać też sobie stosowaniem ziół leczniczych. Po raz kolejny polecam książki Ojca Andrzeja Klimuszki.


Kobiety od początku dziejów człowieka pragną być fascynujące i niezwykłe. Taka właśnie jest kobieta niezależna psychicznie, dumna, inteligentna. Fascynuje mężczyzn, ponieważ posiada w sobie iskrę, jej oczy mają ogień, a ciało jest piękne bez względu na upływający czas.

Taka kobieta jest w marzeniach wszystkich!

Bądź właśnie taka i za wszelką cenę utrzymuj swą wewnętrzną niezależność.

Dbaj o swoją piękną duszę, a ona będzie promieniować na zewnątrz.

Dbaj również o swe ciało, odżywiaj je dobrze, pielęgnuj i uzdrawiaj mentalnie.

Domagaj się zawsze szacunku do siebie, to jest podstawą pięknej kobiecości.

A wtedy jedno Twoje spojrzenie będzie miało tak niezwykłą moc, że zadziwi nawet Ciebie samą!





Osłony mentalne

Na Ziemi wszędzie próbuje atakować zło. Wrogie siły osaczają ludzi i próbują zniszczyć, zaszkodzić. Występują one niewidzialnie, z innych przestrzeni, albo też w ludziach, zawładniętych przez siły zła. Tacy ludzie są niebezpieczni, bo są narzędziem zła, jak nazywałam go wcześniej- szatana.

Niektórzy z nich wydają się z pozoru normalnymi ludźmi, lecz posiadają umiejętność przychodzenia duchowo w nocy do swojej ofiary. Wtedy tego człowieka tak jakby dusili i męczyli, jego sen nie da mu odpoczynku, ale udrękę, bo zły człowiek wysysa energię i siły witalne.

Niebezpieczni ludzie mogą być także tacy, którzy robią jawnie krzywdę, ranią, lub zabijają. Ale tych pominę, trzeba być ostrożnym w swym życiu.

Są dusze zmarłych, które mogą przyjść do żywych z dalekich zaświatów i im szkodzić.

Są również ludzie, wysyłający złe myśli, klątwy, stosujący czarną magię przeciwko niewinnej osobie, mogą oni doprowadzić do choroby, lub nawet śmierci.

Zło pleni się wszędzie, nasz piękny świat jest niebezpieczny. A Polska, nasza ojczyzna jest zagrożona w szczególności. Złe siły upodobały sobie nasz kraj i nasz naród.

Być może dlatego, że jest najbardziej waleczny i tylko Polacy mogą zwyciężyć z wrogim szatanem. Wtedy, kiedy niewidzialna wojna Dobra ze złem okaże się realna i zaciekła, aż do końca.

Jak można się chronić? Przeczytaj uważnie następny tekst.

Twoja wyobraźnia posiada Moc. Połóż się, lub usiądź w spokoju i przywołuj obrazy, które Ci teraz podaję.

Wyobraź sobie, że piękna i złota energia wpływa do Twego ciała i uzdrawia wszystkie jego tkanki, Twą skórę i narządy wewnętrzne. Cały mienisz się pięknym, złotym światłem.

Następnie do Twego ciała wnika błękitne światło, które również uzdrawia i wypędza z Ciebie choroby. One wydostają się i ulatują daleko w postaci czarnego dymu. Jeśli jesteś chory, to miejsce choroby nasyć szczególnie złotym, a następnie błękitnym światłem. I wyobraź sobie bardzo dużo czarnego dymu, który ulatuje z tego chorego miejsca, lub narządu. Kiedy dym odpłynie to poczuj , że wszystkie Twe tkanki i organy są zdrowe.

Teraz otocz się cały wielką kulą błękitnego światła. To jest bardzo potrzebne, bo chroni szczególnie przed złymi siłami w ludziach, przed klątwami, czarną magią.

Te osłony działają 1 dobę, więc musisz je powtarzać.

Ostatnia osłona to kula czerwonego światła, które Cię otacza i przenika. Stanowi ona ochronę przed złymi duchami z niewidzialnych dla nas światów, a także przed zmarłymi, którzy nie chcą odejść. Oni mogą prześladować w snach, lub na jawie. Powtarzaj i tę osłonę.

Osoby mediumiczne mają większą siłę, by tworzyć te osłony, ale każdy może się tego nauczyć i stosować z bardzo dobrym skutkiem.


Istnieją bardzo stare rytuały oczyszczania przestrzeni domu, gdzie np. wydarzyła się tragedia. Należy spalić tam szałwię i kawałki bursztynu, taki dym i płomień oczyszcza. Podłogi przetrzeć wodą ze solą, najlepiej Kłodawską. A w oknach zamontować rolety w odcieniach czerwieni. I wyobrażać sobie często, że do domu wpływa światło złote, błękitne i czerwone. I zastosować osłony mentalne dla domu, które opisałam w poprzednim rozdziale.

Wszystkie osłony można stosować także dla bliskich osób i dla zwierząt, a także dla czyjegoś domu. Ta wojna jest niewidzialna, lecz bardzo groźna- pamiętaj






Prawdziwy Dom

Każdy dom posiada własną duszę. Jeśli panuje w nim miłość i dobre uczucia, to wtedy on żyje. I również wtedy, kiedy mieszkańcy dbają o niego.

Nawet nie mając zbyt dużo środków można remont przeprowadzić samemu, lub z pomocą przyjaciół. Potem wykończyć przytulnie. Aby był azylem. Energię domu podnoszą dzieła sztuki, piękne obrazy, lub rzeźby. Ale pamiętaj- wybierz dobrze artystę, powinien być Wojownikiem Dobra. Wtedy jego dzieła będą promieniować silnie i z pożytkiem dla Ciebie i Twego domu.

Ponieważ dom ma duszę, więc jest wrażliwy na miłość. On to czuje, czy jest zadbany i czy mieszkańcy są dobrymi ludźmi.

Jeśli tak- to będzie im pomagał.

A Ty możesz pomóc jemu. Kiedy już go wyremontujesz, urządzisz przytulnie i wysprzątasz- wtedy połóż się spokojnie. Zacznij wyobrażać sobie, że do Twego domu napływa złote światło, jest go coraz więcej, a ściany i podłogi błyszczą się i ociekają złotem. Potem światło zmienia się na błękitne i wpływa go do Twego domu coraz więcej. Staraj się wyobrażać to sobie dokładnie. Niebieskie światło chroni przed złymi siłami, ale także przed ludźmi, którzy są Twymi wrogami i mogą wysyłać do Twojego domu nieprzyjazne myśli. Niebieskie światło je odpędzi.

Następnie wyobraź sobie, że Twój dom otoczony jest kulą ze złoto- niebieskiego światła, a jego złociste promienie sięgają wręcz Kosmosu.

Następną ważną sprawą jest ochrona Twego domu przed złymi siłami z innych światów, a także przed zmarłymi, którzy odeszli, nie byli dobrzy i chcą atakować energię domu i jego mieszkańców.

Do tego służy światło intensywnie czerwone. W swojej wyobraźni wypełnij nim przestrzeń domu, a potem nałóż grube, czerwone osłony na wszystkie okna i drzwi. Na koniec niech osłoni budynek kula czerwonego światła, które pulsuje razem ze złoto- błękitnym.

Jeżeli będziesz miał problemy różnego rodzaju, jeżeli Ty, lub Twój dom będziecie osłabieni- to wtedy koniecznie powtarzaj to ćwiczenie w swej wyobraźni.

Domy ludzi żyją, jest to prawda, którą znają nieliczni. On może Cię wspierać i może być źródłem energii. Może być akumulatorem dla Ciebie. Ale musisz o niego dbać i zasilać go swoją energią.

Wybierz uważnie dzieła sztuki, nie wieszaj byle czego. One będą promieniować dobrem i siłą dla Ciebie i dla domu.

W swojej przestrzeni musisz odpoczywać. Usuń to, co zbędne, to co szkodliwe.

Jeżeli dom będzie szczęśliwy, to on Ci pomoże. A ty pomagaj jemu, żyjcie w symbiozie.

Teraz wiesz, co masz robić.




Podróże

Ziemia jest bardzo rozległa, pełna pięknych miejsc. Również w Polsce jest cudowna, niezwykła przyroda. Warto podróżować i zwiedzać. Są ludzie, którzy uwielbiają podróże, całe życie jeżdżą po świecie.

Nasz świat jest niezwykły, to prawda.

Poznawanie go i oglądanie poszerza horyzonty, zmienia myślenie, sposób życia.

Ludzie, którzy są medium mają jednak inne pragnienia. Fascynują ich inne światy, niewidzialne rzeczywistości, Kosmos. A także komunikacja pomiędzy światami.

Silne medium może odebrać przekaz od zmarłej, bliskiej osoby. Jest to jednak bardzo trudne i zdarza się rzadko. Jeżeli była miłość rodzicielska, lub małżeńska, związek miłości i jedna osoba odeszła, to tworzą się jak gdyby niewidzialne łącza pomiędzy światami.

Wtedy może być łączność, ale jest bardzo słaba. Zależy też od tego, w jakim świecie przebywa zmarły i czy był człowiekiem dobrym, czy pomyślnie przeszedł testy na Ziemi. Jeśli tak, to dane mu jest tam dowiadywać się o rodzinę, czy też ukochanego, którzy tutaj pozostali.

Jeżeli ktoś z jego bliskich ma zdolności medium, to na tych słabych łączach może mu przekazać jakąś informację.

Dotyczy to też ukochanych zwierząt, bo one również posiadają duszę.

Zdarza się, że informacje przychodzą we śnie. Jak je odróżnić od zwykłych snów? Prawdziwe medium będzie to wiedzieć.

Informacja od kogoś zmarłego, jeśli jest we śnie, nie może być podana wprost, tylko jakimś sposobem. Trzeba przeprowadzić pełną analizę, ale raczej nie przy pomocy sennika. Skorzystaj ze swego umysłu, inteligencji i powinieneś to wiedzieć.

Medium nie zawsze jest jasnowidzem, choć niekiedy może przepowiedzieć jakiś fragment przyszłości.

Ciekawa jest komunikacja pomiędzy światami, ale na jawie. Jak pisałam, jest ona bardzo słaba i niedoskonała.

Przypuszczam i przewiduję, że za około 500 lat na Ziemi, ludzie będą mogli w sposób pełny łączyć się, choć rzadko ze swymi bliskimi zmarłymi. Nie wiem, jaka będzie wtedy ziemska technologia, ale przekonana jestem, że pokona tę barierę pomiędzy światami. Zredukuje to wtedy straszne cierpienie, jakiego ludzie doświadczają, gdy odchodzi z tego świata bliska osoba. Ponieważ będzie można, choć bardzo rzadko- połączyć się z nim i może porozmawiać.

Teraz jest to możliwe tylko w niewielkim stopniu i trzeba być medium. Ale oni przecierają szlaki, zawsze na Ziemi byli pionierzy, którzy coś rozpoczynali.

Jeśli bardzo cierpisz, bo straciłeś bliską osobę, przeczytaj jeszcze raz rozdział tej książki „ Miłość i śmierć”. To Ci pomoże uporać się z bólem.




Wspomnienia

Kiedy człowiek osiąga wiek średni, może zaobserwować, jak przesuwają się pokolenia. Odchodzą najstarsi członkowie rodzin, a młodzi dorastają, rodzą się kolejne dzieci.

Ludzie starsi często mówią, że młodość jest krótka. Ale czy na pewno? Jest możliwe zachowanie młodości ducha i przedłużenie młodości ciała, sprawności i zdrowia.

Ale musisz konsekwentnie do tego dążyć, tak jak pisałam wcześniej, właściwym odżywianiem, ćwiczeniami, unikaniem zatrutej żywności, nadmiaru leków. Jeśli Twe ciało dostanie to, czego potrzebuje, to będziesz dłużej młody. A młodość ducha polega na tym, że człowiek jest głodny życia i interesuje się wszystkim. Wspaniała jest rozległa wiedza- to odmładza ducha. Kiedy odejdziesz na Drugi brzeg to będzie Ci tam łatwiej. Zostaniesz doceniony za to, że nie poddałeś się depresji i byłeś głodny życia. I za to, że dbałeś o swoje ciało, bo otrzymałeś je w darze.

Wiele dusz chciałoby się dostać na Ziemię, ale nie mają takiej możliwości. A urodzenie się w Polsce jest wyróżnieniem, bo nasz kraj jest niezwykły. Nie zmarnuj tej wielkiej szansy, że urodziłeś się na Ziemi i w dodatku w Polsce! Pisałam wcześniej, że trzeba uratować nasz kraj. Ale Ty musisz być zdrowy i trzeźwo myśleć. Depresję można pokonać właściwym trybem życia.

Najpiękniejsze wspomnienia są zazwyczaj z dzieciństwa. Dlaczego tak się dzieje? Bo organizm był jeszcze w miarę zdrowy i działał dobrze na duszę, tak że nie była ona chora.

Dlatego czułeś się pięknie, czułeś się silny i nigdy nie możesz tego zapomnieć.

Te wspomnienia są niezwykłe. Jak przywrócić to pełne zdrowie, ten głód życia, pragnienie, aby poznać wszystko?

Jeżeli przychodzi depresja, to zmobilizuj się. Zmuszaj się, aby nie myśleć o niczym innym, tylko o swoim rozkładzie dnia. O tym, co możesz w danej chwili zrobić dla swojego ciała, jak upiększyć wygląd. Zwłaszcza upiększanie siebie pomaga niezwykle na depresję, choć to brzmi niewiarygodnie.

Gdy pewna kobieta była w trakcie trudnego rozwodu, to koleżanka nie dawała jej rad psychologicznych, tylko poradziła: „ zrób sobie maseczkę, zadbaj o włosy” I wtedy zachciało jej się żyć, pokonała depresję. Idź na zakupy, to nie jest próżność, tylko pomaganie sobie. Obejrzyj program o pielęgnowaniu urody- to naprawdę pomaga na depresję!

Powiedz sobie, że o trudnych sprawach pomyślisz jutro, tak jak Scarlett O’Hara w „ Przeminęło z wiatrem”.

Życie jest super, tak jak w Twoich wspomnieniach, gdy byłeś dzieckiem.

Pielęgnuj te wspomnienia i wysłuchuj także wspomnień starszych ludzi. Od nich się wiele można nauczyć, słuchając uważnie.

Nie uzależniaj się też od technologii i dużo odpoczywaj.

Bo nadejdzie chwila, gdy będziesz potrzebny Polsce. Gdy ona Cię zawoła, to będziesz to wiedział. Ale tylko wtedy, gdy naprawdę dbasz o siebie i swoich bliskich.

Pielęgnuj swoje wspomnienia, przecież czas jest względny. I chwile z Twego dzieciństwa nigdy tak naprawdę nie minęły, nadal trwają. Zobacz to dokładnie, ten czas gdy uczyłeś się w szkole o białym orle w godle Polski.

Teraz pomóż mu wzlecieć wysoko, pomóż mu uwolnić się ze złych sideł. Twoi nauczyciele tego by chcieli. Twoi rodzice i dziadkowie, którzy odeszli, tego by chcieli. I żołnierze polscy patrzą z Drugiego brzegu na Ciebie. I wszyscy oni wierzą, że orzeł biały wzleci, a Ty mu w tym pomożesz.

Zachód słońca codziennie jest inny. I każdego dnia jest nowa nadzieja, dla twego życia i dla ojczyzny.

Żyj!