niedziela, 23 maja 2021

Gladiator

Gdy zostanie zdradzona, lub porzucona kobieta, która jest wystarczająco silna, ona nigdy się nie załamie. Gdy spadnie na dno swego cierpienia, to zaraz podniesie się lekko. Wygładzi swą suknię, poprawi koronę i żyje dalej. I dalej jest księżniczką.

Gdzie jest źródło ludzkiej siły? Spytajcie tych, którzy przeżyli II wojnę światową, gdy światem zawładnęła Bestia! Oni Wam odpowiedzą. Musisz reagować szybko. Niekiedy musisz po prostu wstać i WALCZYĆ. Gdy zagrożona jest Twoja Miłość, gdy zagrożona jest Twoja godność- musisz wstać.

Obojętnie, jaką wyznajesz religię, bo są sytuacje, gdy nie wystarczy błagać Boga, lub Bogów o zmiłowanie. Są takie sytuacje, że musisz zrobić jedno- Wstać i Walczyć. Aby uratować siebie, lub tych, których kochasz.

Są sytuacje, w których Bogowie- nie pomogą Ci, nawet jeśli wierzyłeś w nich całe swoje życie. Z tej przyczyny, że albo nie istnieją, albo patrzą na Ciebie. Patrzą, czy będziesz walczył, jak odważny wojownik, lub gladiator, czy też zalękniony będziesz prosił ich o litość. Nie pomogą Ci- jeżeli jest to chwila Twojej próby.

Skąd wziąć siłę do walki? Wystarczy po prostu wstać i do ręki wziąć swój miecz. I wtedy stanie się cud, bo w Twych żyłach zrodzi się adrenalina walki. I Bogowie dopiero wtedy docenią Twój trud, to że walczyłeś, a nie klęczałeś zalękniony i drżący.

I Bóg, lub Bogowie wtedy darują życie Tobie, lub Twojej ukochanej. A jeśli musiałeś walczyć ze swym alkoholizmem i wygrałeś- na pewno docenią Ciebie. I poczujesz, że ocaliłeś własną godność. To piękne uczucie, uwierz mi.

Niekiedy trzeba walczyć z alkoholizmem, niekiedy z przeciwnościami losu. A niekiedy trzeba walczyć z Bestią! I jeśli wtedy wygrasz, to może zrozumiesz, czym był Święty Graal. I dostaniesz długą młodość, lepsze życie, lepsze zdrowie…

Kiedy przyjdzie pora na Twoją walkę wewnętrzną, lub zewnętrzną- to wtedy musisz postąpić jak Wojownik, a nie jak tchórz, który prosi o zmiłowanie. Kiedy nadejdzie Twój czas- po prostu wstań i weź do ręki swój miecz.

Staraj się posiłki jadać o stałych porach, to ważne dla zdrowia.