środa, 19 maja 2021

Głębokie rany

Często ludzi spotykają naprawdę straszne wydarzenia. Wtedy na duszy powstają bardzo głębokie rany, które bolą całe życie. W wielu przypadkach stąd właśnie bierze się alkoholizm, aby ukoić ten straszny ból rany, powstałej w przeszłości. Aby sobie jakoś poradzić i zapomnieć na chwilę.

Alkohol NIE jest lekarstwem, pamiętaj. Po chwilowym zapomnieniu tylko spotęguje ten ból i błędne koło się zamknie! Jeżeli masz wielkie szczęście i w czasie swojego życia spotkasz kogoś, kto Cię będzie bardzo kochał, to nad raną duszy nadbuduje się zdrowa tkanka. Prawdziwa Miłość leczy, to prawda.

Niekiedy jest jednak taki przypadek, że nadbuduje się bardzo zdrowa tkanka, lecz bolesna rana pod spodem nigdy się dobrze nie zagoiła. Wtedy ta rana na duszy niekiedy krwawi, lub ropieje i pod tą zdrową tkanką z Miłości człowiek czuje jednak ból, niekiedy nie do zniesienia.

Dlaczego miłość niekiedy nie uleczy do końca? Wtedy, kiedy człowiek przeszedł wcześniej naprawdę straszne rzeczy. Dusza będzie domagała się całkowitego wyleczenia, będzie się z tej nie doleczonej rany wydostawało co jakiś czas napięcie i ból. Co trzeba zrobić? Operację na duszy. Trzeba przez zdrową tkankę dostać się do krwawiącej rany? Ale jak to zrobić?

Robi się to poprzez ROZBICIE OSOBOWOŚCI. Tylko bardzo utalentowany psycholog jest w stanie to zrobić. Szukaj takiego, w Polsce są tacy na pewno. Po rozbiciu osobowości dociera się do krwawiącej rany i trzeba ją zabliźnić! Trzeba zrobić szybką i gruntowną terapię. Możesz temu pomóc, gdy spalisz w ogniu poza domem zdjęcia i rzeczy, które związane są z Twoim nieszczęściem i Twoją krzywdą.

Dlaczego trzeba zrobić to szybko? Bo osobowość jest właśnie rozbita i dlatego Twój psycholog mógł dotrzeć do rany. To jest bardzo trudna terapia! Musi być szybka, precyzyjna jak operacja. Powtarzam, tylko utalentowany psycholog będzie to potrafił. Po skończeniu terapii, należy złożyć osobowość pacjenta i nie można się pomylić. 

Rana została zeszyta i będzie się teraz zabliźniać. Nie będziesz musiał pić. A kiedy spaliłeś w ogniu to, co przypominało Ci te straszne krzywdy, których kiedyś doznałeś- ten ogień miał moc oczyszczenia!

Ogień jest żywiołem, który spala, to co jest złem. Szukaj pomocy, szukaj miłości i lekarza duszy- utalentowanego psychologa. Nie będziesz musiał pić, poznasz czym jest szczęście i nic nie będzie Cię już bolało. Pomóż sobie, zamiast się niszczyć. Zrób to dla siebie i dla Polski, naszej ojczyzny, bo jesteś jej potrzebny. 

Zdrowy i szczęśliwy.