sobota, 15 maja 2021

Błędy

 A co wtedy, jeżeli popełniłeś już w swoim życiu wiele błędów?
I one nie dają Ci spać po nocach? Co wtedy? 
Spokojnie.
Jeżeli chcesz zostać Wojownikiem Dobra, to wszystko jest do naprawienia.
Pomyśl, jeżeli skaleczysz swoje ciało, to rana po pewnym czasie zagoi się i być może nie pozostawi żadnego śladu.
Tak samo może być z ranami na duszy. Jak je zagoić?Ludzie, którzy są medium wiedzą, jak oczyszcza się ze złej energii kryształy, diamenty i inne kamienie. Należy zrobić gęstą papkę z wody i soli Kłodawskiej ( jest najlepsza). Do tej papki wkładamy kryształ, lub inny kamień, tak, aby był całkiem zanurzony. 

I pozostawiamy go na wiele godzin.Po wyjęciu jest oczyszczony, bez skazy złej energii, nieskazitelny, po prostu KRYSZTAŁ. I dokładnie w ten sposób oczyść swoje serce, które było kiedyś z kryształu, lecz po wielu latach błędów- straciło swój blask i stało się matowe.
Pomyśl- CO JEST SOLĄ ŻYCIA? Nie możesz się karać za swoje życiowe błędy, po prostu źle się odżywiałeś i Twój umysł nie pracował, jak należy. To nie jest winą Polaków, że żywność jest zatruta, że kazano nam jeść ziemniaki, które zatruwają nas ukrytym cukrem!
Kryształ, lub diament jest ukryty w skale, trzeba go WYDOBYĆ.

Jeśli będziesz czytał, dojdziesz do tego- co daje prawdziwą energię. Nie tylko odżywianie, ale i systematyczne ćwiczenia Twojego ciała. Dbaj o zdrowie- bo to jest najważniejsze dla Ciebie. Otaczaj się piękną sztuką. To nie są pogadanki. Pomyśl, co jeszcze jest SOLĄ ŻYCIA ? Wierzę, że dojdziesz do tego samodzielnie. Ja Cię tylko naprowadzam. I potraktuj swoje błędy- na wesoło! To nie żart. W czasie II wojny światowej to poczucie humoru ratowało często Polaków, gdy nie było już żadnej nadziei. Musieli myśleć na wesoło, aby nie oszaleć i aby uchronić swą psychikę.

Polacy mają wspaniałe poczucie humoru- najlepsze na świecie. Gdy wstąpi w Ciebie Nowa Energia- nie będzie czasu na ból. Twoje serce jest z kryształu- wydobądź je z ciemnej skały! A potem pokryj je SOLĄ ŻYCIA. A ono rozbłyśnie niesłychanie w świetle słońca, czy też w blasku gwiazd.! Energia jest życiem. Wybacz sobie swoje stare błędy. Zostań Wojownikiem Dobra. Zacznij od nowa.
Wielki talent i zrównoważenie

Niezwykle zdrowy jest czosnek. Jest on naturalnym antybiotykiem, poprawia odporność, ma wiele zalet. Najlepsze efekty uzyskuje się jedząc codziennie 1, lub 2 ząbki czosnku. Poczytajcie o tym, bo czosnek jest rośliną wręcz niezwykłą zdrowotnie. I teraz rada dla pięknych, polskich kobiet. 

Można w prosty i niedrogi sposób uzyskać efekt mikrodermabrazji, gdy masuje się bardzo szorstką gąbką twarz i szyję, najlepiej robić to codziennie rano, potem spłukiwać twarz wodą i osuszyć. Teraz przejdę do tematu głównego.

Niekiedy rodzą się ludzie – artyści z bardzo wielkim talentem. Taki talent jest darem z tamtego, dalekiego świata, który zaprojektował człowieka i całą Ziemię. Aby wyrażać swój niezwykły talent, pamiętaj- nie rób tego za wszelką cenę! Bo wtedy talent może po prostu spalić Twój organizm.

Wyrażaj swą niezwykłość, ale z dbałością o zdrowie. Niektórzy muzycy, malarze, tancerze wiedzą dobrze o swych wielkich zdolnościach i robią wszystko, aby się „wypromować”, zdobyć sławę.

Pamiętaj artysto- nie wolno Ci zrobić wszystkiego dla sławy! Musisz zachować szacunek do siebie, bo jeśli tego nie zrobisz- zapłacisz wielką cenę. Jeśli podeptasz swą duszę dla sławy i pieniędzy- nigdy nie zaznasz spokoju. Będziesz na jawie i we śnie dręczony tym, co zrobiłeś sobie samemu. Jak bardzo skrzywdziłeś sam siebie.

To Cię zniszczy, a Polska potrzebuje Ciebie i Twego wielkiego talentu! Być może uda Ci się kiedyś zdobyć sławę i pieniądze. A jeśli nie- to puść to z wiatrem i po prostu wyrażaj swój wielki talent dla siebie i swoich bliskich, dla Polski. Kobieta i mężczyzna muszą siebie szanować, to jest podstawa. Bo wtedy, gdy będziesz umierał, poczujesz prawdziwą dumę, że nigdy nie zdradziłeś sam siebie, że się nie sprzedałeś!

Człowiek powinien dążyć do równowagi. Trzeba to wyćwiczyć, aby ŻADNE zmienne koleje losu nie wywierały wpływu na Twoje życie.W dawnych czasach określano to „ złoty środek”, ja to nazywam BALANS. Jest to bardzo ważne, bo gdy osiągniesz równowagę wewnętrzną, wspomaganą dobrym odżywianiem, to nie będziesz potrzebował żadnych autorytetów. Będziesz żył według wiedzy własnej i według swojej duszy. Ale tego się trzeba nauczyć.

Zrównoważenie i wewnętrzny spokój pomogą Ci podejmować decyzje dobre dla Ciebie i dla Polski.To szczególnie ważne, jeśli chcesz zostać politykiem. I jeszcze słowo do artystów- „ jeśli kochasz to, co robisz to nigdy nie będziesz musiał pracować”. Wyrażaj swój wielki talent ostrożnie. Kiedy tamten świat i inna rzeczywistość to zobaczy, to wtedy Oni Ci pomogą. Kiedy w Twoim domu otworzy się Kosmos, to istoty, które mogą wiele na pewno zauważą Twój wielki talent. I docenią to, że szanujesz siebie i nigdy się nie sprzedałeś.