wtorek, 25 maja 2021

Nie pytaj o Polskę

„ Nie pytaj o Polskę” Jest piękny utwór Grzegorza Ciechowskiego o tym tytule. Już pisałam wcześniej, że w naszym kraju żyją ludzie o najbardziej wolnych duszach, dumni i odważni. I nikt nie potrafi kochać tak, jak Polacy. Jak wiele serca potrafimy okazywać innym!

„ Lecz wewnętrznego ognia nic w nas nie wyziębi”- to słowa Adama Mickiewicza. Jesteśmy narodem niezwykłym. Polska ma najpiękniejszą historię na świecie. Mamy cudowną przyrodę. Mamy najbardziej wolne zwierzęta- orły i wilki w Bieszczadach. 

I tutaj jest nasz Dom, pamiętaj o tym zawsze, czym jest ojczyzna. Nie zgub tego nigdy, bo ojczyzna to druga matka. Jeśli musisz stąd wyjechać- to wracaj niebawem. I niech Twoje dzieci zawsze wiedzą czym jest Polska i co tak naprawdę oznacza słowo ojczyzna. To prawda, spętana przez zło i szatana. Ale dlatego my musimy jej pomóc. My- jej dzieci. A nie uciekać od niej jak najdalej. Jeżeli będziesz dbał o siebie i swoje dzieci, to przyjdzie czas, że zadbasz o Polskę. 

Jeżeli będziesz dbał o życie, unikał trucizn, wyleczysz swe rany na ciele i duszy- to nie będziesz chorował. Być może dostaniesz się do polityki, a może znajdziesz inny sposób, by ratować nasz kraj. Organizm ludzki jest delikatny i kruchy, nie pozwól się zniszczyć truciznom, ani lekom, ani żadnym ingerencjom w Ciebie.

Nie pozwól się zniszczyć, bo trzeba walczyć. Nie tak, jak na wojnie. Ta walka jest NIEWIDZIALNA. Jeśli odżywisz swój umysł, to będziesz wiedział co robić. I będziesz wiedział więcej, niż tutaj napisałam. Oczywiście, że i w naszym kraju są ludzie o złych, podstępnych sercach. Ale czy znasz powiedzenie, że wyjątki potwierdzają regułę?

Gdy jako młoda dziewczyna byłam za granicą, w innym kraju, to kiedy powracałam do Polski i przekraczaliśmy naszą granicę poczułam niezwykłe uczucie. Było to uczucie tak wielkiej radości, że wracam do swojej ojczyzny. Nigdy tego uczucia nie zapomnę. Wszyscy Polacy w autokarze cieszyli się , że przekraczamy granicę, było to piękne. Nie pytaj o Polskę. Wystarczy, że będziesz ją nosił w swym sercu. Na zawsze.

Bardzo zdrowe są migdały, odmiana słodka i gorzka. Tej drugiej nie można przedawkować. Poczytaj o tym. Pamiętaj , wybieraj produkty, które zawierają kolagen! Dobre efekty daje nacieranie zębów nierafinowanym olejem kokosowym- zapobiega to próchnicy. Spożywaj ziarna sezamu- skarbnicę minerałów, oraz nasiona lnu, również dla urody. Czy musisz jeść pieczywo? Poczytaj.

Drożdże piwowarskie zawierają witaminę B, pomagają zrównoważyć umysł, pomagają na piękne włosy, cerę i paznokcie. I sięgnij po zioła- książki ojca Klimuszki.