sobota, 8 maja 2021

Związki

Dochodzę do tematu niezwykle istotnego, jakim są związki miłości. Mężczyzna, który jest walecznym Wojownikiem Dobra nie powinien być sam. Dobry związek jest jak naczynia połączone- następuje wymiana tego, co dobre i wspieranie się nawzajem. Również kobieta, Wojowniczka potrzebuje harmonijnego i silnego związku, opartego na miłości.

Następuje wtedy dzielenie się nawzajem siłą męską i kobiecą. Polskie kobiety zawsze były niezwykle silne i dzielne. W czasie burzliwych dziejów Polski kobiety właśnie dokonywały prawdziwych cudów, aby ratować, wykarmić i wspierać na wszystkie sposoby nasz kraj, mężczyzn, dzieci i siebie.

Właściwy związek- powinien dawać wzajemną SIŁĘ. Oraz wzajemny ROZWÓJ. Jeżeli tego nie ma, a związek przynosi cierpienie- zakończ go. Być może Twój partner/ partnerka jest zawładnięty siłami zła. Wojownikami Dobra są oczywiście nie tylko Polacy. Mogą być nimi ludzie na całym świecie. I ludzie z całego świata mogą wesprzeć polskich Wojowników. Ale prawdą jest, że Polacy są „ narodem wybranym”. Jeżeli czytałeś uważnie całego bloga, to rozumiesz, że nie chodzi tu o wywyższanie naszego narodu.

Chodzi o wspólny cel- pokonanie sił zła, pokonanie szatana i uwolnienie orła białego, by wzleciał wysoko. Bo jeżeli wzleci orzeł biały, to za nim inne ptaki wzlecą i poczują WOLNOŚĆ. Bo orzeł jest królem ptaków, każdy to wie. A Polska jest duszą WOLNOŚCI świata.

Teraz zmienię temat. Czytaj dużo o kosmetykach, o ich szkodliwości i jakie trzeba wybierać. Szkodliwe są środki do mycia naczyń. Musimy uwolnić się od chorób, bo choroby zabijają i niszczą ludzi. Nie nadużywaj nigdy leków. I nie ufaj, jeśli chodzi o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Szatan może czaić się wszędzie, nawet tam, gdzie człowiek powinien dostać pomoc.

Jeśli już się ODŻYWIASZ, to zwracaj uwagę, jak reaguje Twój organizm na poszczególne produkty. Jeśli masz czas- to sam gotuj i przyrządzaj. Można samemu przygotować zdrowe słodycze, np. lody czekoladowe z białka jaj i kakao. Szukaj zdrowych przepisów.
Przeciwnik

Dobrą strategią każdej walki jest ROZPOZNANIE przeciwnika. I to rozpoznanie jak najbardziej szczegółowe. Siły zła czają się wszędzie. Albo w ludziach, których jak gdyby opętują. Albo też działają z niewidzialnego świata, który jednak nas otacza. Mają one jedno zadanie- niszczyć wszelkie Dobro, uczucia, myśli. I to niszczyć za wszelką cenę. Siły zła są niezwykle okrutne.Ich władcą jest szatan- wróg życia i wszystkiego, co dobre.

Aby przystąpić do walki, Wojownicy Dobra muszą się dobrze ODŻYWIAĆ. Wtedy ich ciała będą mieć konieczną siłę, a ich umysły będą pracować doskonale. Każda decyzja będzie dobra. Należy następnie rozpoznać przeciwnika. Czytaj bloga, który rozpracował anatomię zła, oraz psychologię zła. Jest to blog https://nieznana- prawda.blogspot.com

Nie zawieraj nigdy paktu z szatanem, bo to może Cię zniszczyć. Aby być „ podwójnym agentem”, trzeba mieć nieprzeciętną inteligencję, bo to trudne i niebezpieczne zadanie. Tylko dla wybranych.Wojownik Dobra musi dużo odpoczywać, dbać o swoje ciało i duszę, tak jak pisałam wcześniej. I musisz uporać się z cierpieniem swojego życia. Trzeba analizować wszystko, to siły zła kazały Ci cierpieć.Albo te- zlokalizowane w ludziach, albo te, które atakują z niewidzialnych przestrzeni. 

Musisz ZROZUMIEĆ ból swojego życia, może mi nie uwierzysz, ale to prawdziwe ODŻYWIANIE Ci pomoże. A jeśli nie możesz sam się z tym uporać, niech Ci pomoże ukochana osoba. Może być też dobry psycholog. Ale tu uważaj- on musi być Wojownikiem Dobra i dobrym Polakiem. Wtedy Ci pomoże.

Rozpoznaj przeciwnika- czytaj bloga Nieznana Prawda, znanego na całym świecie.