sobota, 24 kwietnia 2021

Wolność

Mówi się, że ludzie wolni nie umierają. Oznacza to, że ich odejście nie jest podobne do śmierci, lecz jest jak muśnięcie skrzydeł motyla. Jak piękne zaśnięcie.

Najbardziej wolne zwierzęta to orzeł i wilk. Wilk nigdy nie pozwoli się pojmać, gdy wpadnie we wnyki, to odgryza sobie łapę, aby uciec i umrzeć na wolności. Patrząc w oczy wilka można zobaczyć wielką, jakby pradawną mądrość.

Od wilka pochodzą przecież psy, posiadają w swojej krwi jego cechy. Obserwując mojego psa, niekiedy widziałam w nim wilcze cechy- tę wolną duszę i wielką inteligencję. Gdy mój pies był jeszcze młody poszłam z nim na spacer na łąkę, która była nie skoszona, miała wysoką trawę i kwiaty.

Mój pies wbiegł na tę łąkę i biegał, zataczając kręgi w tej trawie i kwiatach, tak po prostu biegł, a ja czułam, że w tamtej chwili w jego sercu jest poczucie wielkiej wolności i związanego z tym szczęścia.

Niektórzy ludzie „łamią” swoje psy, aby były im posłuszne. Jest to wielki błąd, bo wilcza krew tego psa się wzburzy i ten pies nigdy już nie będzie Cię kochał, ani szanował.

Ja pozwalałam swojemu psu mieć swój charakter i swoje zdanie, nie zrobiłam z niego posłusznego służącego. Niekiedy mnie nawet lekko ugryzł, bo się z czymś nie zgadzał. Szanowałam go i jego wilczą krew. Dlatego mój pies kochał mnie nad życie ogromną miłością.Teraz powrócę do wolności ludzi.

Polscy ludzie mają wolne dusze, oczywiście jeśli są Wojownikami Dobra. Dlatego cierpią, gdyż są od wszystkiego zależni w naszym kraju. Gdyż pleni się zło, które powoduje trudności finansowe, osobiste, zdrowotne. Organizmy Polaków nie są odżywione, trute wszelkimi lekami. Polacy odczuwają ból fizyczny i psychiczny.

Dlaczego alkoholizm w naszym kraju? Polscy mężczyźni nie potrafią sobie poradzić z sytuacją w kraju, w swojej rodzinie i ze zdrowiem swoim i bliskich. Ich wolna dusza upada raz za razem. Do tego dochodzi zło, które otacza zewsząd i próbuje niszczyć Polaków.

Zacznij od swojego organizmu- ODŻYWIAJ ciało i duszę. Ciało –pokarmem, a duszę- kontaktem z prawdziwą Sztuką. Wtedy ludzki umysł zacznie pracować, jak należy.

Spójrzcie w oczy tego wilka.