Ciekawe Blogi


Nieznana prawda - Blog opowiadający o demonach prawdę którą nigdzie indziej nie znajdziecie. Blog jest oparty na pewnych faktach o których nie mogę pisać i być może jeszcze kiedyś dopiszę parę ciekawych artykułów.

Grafika po godzinach - Jest to blog na który poświęciłem najwięcej czasu i być może zrobię jeszcze parę grafik. Oczywiście jest to moja autorska grafika myślę, że nie będzie ci łatwo przejrzeć tego w jeden dzień zapraszam.

Na Linuksa nowości - Następny blog oczywiście miałem tworzyć programy na Linuksa no i parę strwożyłem, ale to było dla mnie czasochłonne więc odpuściłem ale za to parę fajnych przydatnych programów jest na Linuksa  Jeżeli masz problem z pobraniem programu na blogu https://nalinux-nowosc.blogspot.com/ Daj znać na archiwatorium@gmail.com ewentualnie prześle ci go na e-mail jak go  znajdę 
na dusku zewnętrznym

Archiwatorium - Jest to mój nowy blog w którym będę gromadził najciekawsze informację archiwalne o których lepiej nie zapominać. Więc na pewno będzie ciekawie na tym blogu więc zapraszam. Można nawet podawać mi jakieś ciekawe artykuły, które uważasz że są wartościowe i każdy powinien o nich wiedzieć. Po ocenie czy materiał się nadaje zredaguje go i wstawię na bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz