czwartek, 7 grudnia 2023

Nowy kierunek

 

Jeżeli próbowałeś, ale nie dla Ciebie jest medytacja, ani też modlitwa, to znak, że ta książka jest właśnie dla Ciebie.


Istnieje podejrzenie, że nasza Ziemia została stworzona niestety przez szatana. W tej książce szatan nie jest pojęciem religijnym.

Tutaj oznacza on niezwykle złą istotę, która jednak posiada moc, aby stworzyć świat, czyli planetę, na której mogą żyć biologiczne istoty, takie jak my i zwierzęta oraz rośliny.

Życie na Ziemi dlatego jest tak bardzo trudne i pełne cierpienia, gdyż szatan tego chciał. Bo nienawidzi on wszystkiego, co jest dobre i piękne. Jeśli zastanowisz się, to z łatwością zauważysz, że zasady ziemskiego życia wyglądają tak, jakby ich stwórca, lub konstruktor bardzo się starał, aby ludzie mieli ciężki los i aby cierpieli.

Jeśli jesteś Wojownikiem i jesteś po stronie dobra to wzywam Cię do walki z szatanem. Wcześniej pisałam, że wielu ludzi jest jego sługami i oni powodują zło na Ziemi, niszczą ludzi i często zwierzęta. Z nimi również trzeba walczyć, ale nie medytacją i nie za pomocą modlitwy. To są narzędzia bezużyteczne w dzisiejszym świecie. Są inne techniki, mentalne, do tego wrócę za chwilę.

Musisz walczyć czynnie, wcześniej dałam Ci wiele wskazówek.

Twoje życie musi być najważniejsze i również Twoja Miłość.

Musisz uleczyć swe ciało, duszę i psychikę po to, aby niszczyć zło, rozsiane przez tę najbardziej złą istotę.

Kiedy uleczysz siebie stosując techniki z tej książki, wtedy zadbaj o Miłość, o to wszystko, co kochasz i pielęgnuj swoje uczucia.

Wtedy możesz zmierzyć się ze złem.

Aby walka była skuteczna, musisz regularnie je osłabiać.

Do tego posłużą Ci techniki mentalne.

Często wyobrażaj sobie szatana jako potwora i wlewaj w niego czarną, smolistą energię śmierci. To nie jest niczym złym, kiedy w ten sposób z nim walczysz. Cierpiałeś przez niego prawie całe swoje życie, więc masz prawo do mentalnej zemsty.

On jest niewidzialny, ale są tu ludzie, którzy dla niego pracują, bo wybrali świadomie zło. Gdyby Cię skrzywdzili, to walka w sądach jest długa i kosztowna i często tam się przegrywa. Zastosuj technikę, którą tu opisuję, czyli technikę mentalną.

I w potwora i również w jego służących wlewaj całą masę czarnej energii śmierci. To jest Twoja zemsta, za Twój wielki ból. Opisuję go na przykład w rozdziale Przemoc psychiczna, ale rodzaje przemocy i szykan są przeróżne. Te techniki spowodują, że złe istoty zostaną osłabione, a może z czasem zniszczone.

Pamiętaj codziennie otaczać siebie i bliskich kulami światła niebieskiego i czerwonego, aby siebie chronić.

Gdy rozmawiałam z psychologiem o tej technice niszczenia zła, on powiedział, że jest to wręcz genialne, bo możemy się zemścić bez żadnych skutków prawnych. I to też pomaga nam psychicznie, bo realnie, pracując swoją wyobraźnią, wymierzamy sprawiedliwość, a nie jesteśmy bezwolną ofiarą.

Pamiętaj, że za to wszystko,co zrobił Tobie i innym dobrym ludziom i zwierzętom, to on – szatan zasługuje na cierpienie i śmierć.

Słuchaj niekiedy muzyki, w której jest energia! Ciągle Ci wmawiają, że musisz się uspokajać. Niekiedy działaj spokojnie, ale w innych sytuacjach pozwól sobie na energię, aby wzmocnić swą siłę.

Zastanawiasz się, czy wyobraźnia jest na tyle skuteczna, aby wymierzać sprawiedliwość. Zapewniam Cię, że tak. Jest to działanie naszej Duszy, która potrafi docierać w zakamarki istnienia i wydawać polecenia niewidzialnym narzędziom.

Dobro powinno zwyciężać zawsze i wszędzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz