wtorek, 30 listopada 2021

Samotność

Pamiętaj, że musisz dbać o swoje ciało i umysł, pielęgnować tylko dobre wspomnienia. Musisz opiekować się sobą, ale również tymi, których kochasz. Nadejdą kryzysy i będzie nieraz ciężko.

Dużo rozmawiaj- z ukochaną osobą i przyjaciółmi na różne tematy. Chodzi o to, aby wytworzyć silniejsze więzi pomiędzy ludźmi. Rób to, co czujesz, że powinieneś.

A jeśli jesteś samotny, to co wtedy? Wielu ludzi jest samotnych, lecz tylko niektórzy przyznają się do tego. Jak znaleźć ukochaną osobę i szczerych przyjaciół?

Przede wszystkim musisz stać się niezależnym psychicznie. Człowiek często potrzebuje towarzystwa innych ludzi, ale czasem szuka też chwili samotności. Kiedy dzieje się tak, że samotność przeważa w twym życiu i staje się nie do zniesienia, to wtedy właśnie,  powtarzam- musisz stać się niezależny psychicznie.

Spójrz na siebie inaczej, niż do tej pory. Zobacz to, że jesteś atrakcyjny i nie pozwól się zepchnąć z tego toru.

To myślenie jest właściwe, że jesteś atrakcyjny pod każdym względem. Szukaj w sobie tego stanu podwyższonej energii i dobrego humoru.

Nie szukaj towarzystwa innych, ani też miłości „ na siłę”, spokojnie poczekaj na te właściwe osoby, które z całą pewnością pojawią się wkrótce w Twym życiu.

Zawsze jest przecież odpływ i przypływ. Możesz podnosić swą atrakcyjność umysłową, duchową, a także fizyczną, wtedy będziesz promieniować pewnością siebie. Jest to najbardziej właściwy stan dla człowieka. 

Zostaje on odebrany przez uczucia cierpienia i lęku, które od wieków łamią człowieka, gdyż takie mają zadanie, jako narzędzia złych sił.

Kiedy będziesz to wiedział, zauważysz, że uczucie cierpienia i dyskomfortu, nawet jeśli się pojawia, to trwa o wiele krócej i łatwiej nad nim zapanować, a później zapomnieć.

Rób to, co czujesz, że powinieneś. Czuj się dobrze ze sobą i znaj swoją wartość. Jesteś przecież dumnym Polakiem, o wolnej duszy i pięknym sercu. Ten, kto rzuca człowieka na ziemię, łamie lękiem i wstydem popełnia wielką zbrodnię i wkrótce za to zapłaci!

Pamiętaj kim jesteś, a wkrótce wszyscy to zobaczą. Prawdziwi wojownicy są na wagę złota w każdym zakątku Kosmosu, w każdym ze światów.

Kiedy jesteś otwarty na te słowa, to znaczy, że umiesz walczyć. I nie popadniesz z samotności w alkoholizm, tylko będziesz o siebie dbał, lub dbała, jeśli jesteś kobietą.

Idź na pole, lub do lasu, oglądaj piękno tego świata, odpoczywaj przed swą walką. A potem pożegnaj las i wracaj do miasta, do swojego domu. Jeszcze nie raz tu wrócisz, ale już nie sam.

Każde niebo, czy to ziemskie, czy kosmiczne, czy rajskie – jest po prostu piękne. Obojętnie, czy jest jedno słońce, czy kilka na tym niebie i jakie są gwiazdozbiory- wszystko to jest po to, aby istoty żyjące pod tym niebem były szczęśliwe.

Niekiedy do szczęścia potrzeba zaznać trochę walki. Może ze złem, a może ze swym uzależnieniem, różnie to bywa. Gdy zwyciężasz, to czujesz pełnię życia! I twoja samotność nagle zniknie.

Staniesz się silny. Przestaniesz zwracać uwagę na innych, będziesz szedł do przodu i realizował swój plan. Ludzie doświadczeni życiowo nie zwracają uwagi na przykre doznania, to jest właśnie najlepsza broń przeciwko nim.

W dalszym Twoim życiu cierpienie będzie traciło swą moc. Walka stanie się Twym wewnętrznym zasilaniem. Dopóki istnieje człowiek stworzony z ducha i materii, to może wrócić do pięknego lasu na spacer. Ale już nie sam.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz