wtorek, 30 listopada 2021

Walka Dobra z siłami zła

Na początku kilka porad dotyczących dbania o urodę i zdrowie. Bardzo dobrze wpływa na cerę zrobienie tzw parówki. Należy zalać wrzącą wodą zioła takie jak: bratek, kwiat bzu czarnego, może też być rumianek i szałwia. Trzeba je zaparzać pod przykryciem ok. 15 min, potem pochylamy twarz nad naparem z ziół, zasłaniamy dookoła ręcznikiem. Pozwalamy, aby para z ziół działała na cerę ok. 10-15 min. Potem dobrze jest położyć na twarz maseczkę z żółtka jaja, potem z białka, aby zamknąć pory.

Naprawdę świetną maseczką jest miód, położony na twarz i szyję. W swej książce podaję naturalne sposoby dbania o urodę, gdyż te są naprawdę najlepsze. Dla zdrowia natomiast cenny jest bursztyn. Dobrze jest nosić biżuterię z bursztynu, przykładać je w okolice splotu słonecznego, oraz stosować nalewkę z bursztynu. Wszystkie informacje na ten temat możecie znaleźć w intrenecie.

Teraz przechodzę do właściwego tematu. W baśniach i legendach, znanych na Ziemi jest dużo prawdziwych informacji. Motywem powtarzającym się jest walka Dobra z siłami zła. Na świecie naprawdę toczy się taka walka, bardzo często w sercach ludzi, stąd przenosi się do świata zewnętrznego. I stąd bierze się wszelkie zło i niepokój. Bo jeśli ktoś nie dba o czystość serca i wolność duszy, to wtedy prostą drogę do niego mają siły zła, nazywane też szatanem. 

Siły te występują na Ziemi w naprawdę dużym natężeniu. Czy u początków istnienia cywilizacji ludzkiej był jakiś Błąd?

Dlaczego ziemski człowiek zamiast żyć w harmonii ze sobą i swym światem , koncentruje się na negatywnych i szkodliwych uczuciach, powodując dużo tragicznych wydarzeń dookoła siebie i wewnątrz siebie?

Człowiek, który dba o czystość serca i wolność swej duszy nie ma żadnej tzw „ ciemnej strony”. On będzie kryształowy i przezroczysty. Trudno w to uwierzyć, bo psychologia przekonuje, że każdy ma swą „ ciemną stronę duszy”. Ale jednak nie każdy. Są ludzie podobni do aniołów, jak pisałam wcześniej.

Gdyby wszyscy to zrozumieli i chcieli być tacy- transparentni i wolni, to nasz kraj wyglądałby inaczej. Żyj tak, żebyś się rozwijał, ale we właściwym kierunku.

Normalnością jest Dobro, a nie zło. Ono jest nienormalne! Człowiek jest niezwykły poprzez zdolność odczuwania głębokich uczuć. Masz prawo wreszcie uwolnić się od jakichś podszeptów zła, masz prawo żyć godnie i nie odczuwać niszczących Cię uczuć.

Gdy poczujesz się wolny od sił zła, to wytworzysz bardzo silną energię twórczą, która zmieni nawet Twoje otoczenie i dotrze do serca naszej ojczyzny, pomagając jej.

Jest bardzo trudno żyć, bo niestety często „ trzeba walczyć o przetrwanie”. O to samo walczyli pierwsi ludzie w jaskiniach i my, tyle wieków później musimy robić to samo.

Ale trzeba zachowywać honor i godność, bo Dobro jest normalne, nigdy zło.

Tylko człowiek na pewnym poziomie potrafi zachować skromność i poczucie godności jednocześnie. Należy wychowywać tak dzieci i „świecić „ własnym przykładem.

Zachowanie Twoje wpływa na losy kraju. Cokolwiek robisz, rób to z dużą klasą, abyś mógł przekazać właściwe wzorce swoim dzieciom i wnukom. Kiedy Ty będziesz już najstarszym pokoleniem, to nadal wychowuj, dawaj przykład i ucz. To jest Twoje zadanie. I nie przekazuj tego zadania szkole. Najlepiej uczy się w kręgu rodziny i przyjaciół, czyli ludzi połączonych miłością i przyjaźnią. To jest najlepsza szkoła, a nie żadne instytucje.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz