poniedziałek, 29 listopada 2021

Kosmos

Spytasz co to oznacza, że w niektórych domach otwiera się Kosmos. Nasza rzeczywistość jest połączona w niewidzialny sposób z inną rzeczywistością. A nawet tych światów obok jest wiele. Jednym z nich jest przestrzeń kosmiczna pełna gwiazd i niewidzialnych bytów. Przestrzeń ta mieści się nie tylko wokół kuli ziemskiej, może ona przenikać do życia codziennego człowieka i zwierząt, wnikać do domów i przenikać do serc ludzkich. Pewnego dnia usłyszysz Kosmos w sobie i wtedy zrozumiesz, co chciałam Ci opowiedzieć.

Okazuje się, że człowiek, który naprawdę posłucha głosu gwiazd i Kosmosu uzyska pełną władzę nad sobą i wyzwoli się powoli z negatywnych wpływów, które mogą pochodzić od złych ludzi. Ten głos nigdy nie kłamie, poprowadzi Cię w stronę spokoju i szczęścia. Gdy naprawdę usłyszysz głos Kosmosu, wtedy zrozumiesz, że nie musisz już rozpaczliwie do czegoś dążyć, udoskonalać siebie, czy szukać jakichś dróg, wytyczonych przez innych.

Nie będziesz musiał już niczego szukać i pogodzisz się z życiem. Wybierz się na nocną wycieczkę w odludne miejsce i tam, pod gwiazdami szukaj tego, co powie Twe serce. Pytaj dokąd zmierzało Twoje dotychczasowe życie, co osiagnąłeś, czego pragnąłeś…

W jaki sposób szukałeś Dobra? Kto towarzyszył Ci w Twej wędrówce? I to najważniejsze pytanie: jak poradziłeś sobie z cierpieniem duszy, w jaki sposób uporałeś się z ranami, zadanymi przez życie? Kim jesteś teraz, w tym momencie Twego życia? Pytaj o to wszystko pod gwiazdami i szukaj odpowiedzi w sobie.

Od tej chwili zawsze, gdy nie spisz w nocy będziesz czuł specjalną energię, która pozwala usłyszeć głos z głębin własnej duszy, a równocześnie daleki głos z Kosmosu. W nocy dociera do planet uzdrawiające promieniowanie wysyłane z serca Kosmosu.

Obserwuj swoje sny, mogą one przekazywać ważne informacje. Także ze świata, do którego odchodzimy po śmierci. To jest inny świat, nie gwiezdny. Z niego próbują się z nami skontaktować nasi bliscy, którzy tam odeszli. I tych rzeczywistości, światów jest wiele, a Kosmos jest tylko jednym z nich. A teraz po prostu żyj i wytwarzaj Dobro! Trzeba odebrać moc cierpieniu, które jest w Tobie i które Cię niszczy.

Po prostu żyj!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz