czwartek, 7 grudnia 2023

Duchowe SPA


Ciało człowieka, aby sprawnie funkcjonowało potrzebuje często wsparcia. Temu służą zabiegi fizjoterapii, lub relaksowanie się w pełnym zakresie, np. w SPA.

Ale są na Ziemi takie miejsca, gdzie wsparcie uzyska nasza dusza.

Będą to kąpiele w bardzo silnym polu energii duchowej, które niewiarygodnie wzmacniają duszę.

W Polsce są dwa takie miejsca, w których Ziemia emituje niewidzialną, lecz bardzo silną energię. Oprócz ziemskiej dociera tam również w tajemniczy sposób emanacja z Kosmosu.

Te dwie energie połączone ze sobą powodują, że przebywający tam ludzie zostają duchowo oczyszczeni, uzdrowieni i zrelaksowani. To oczywiście wpływa też pozytywnie na całe ciało i psychikę.

Te miejsca to zamek królewski na Wawelu, w Krakowie dostępny dla zwiedzających, oraz Jasna Góra w Częstochowie. Jest to forteca dostępna dla zwiedzających, jak i modlących się osób.

To co piszę nie jest powiązane z jakąkolwiek religią. Już pewnie się zorientowałeś czytając tę książkę, że ja nie nawołuję do żadnych praktyk, ani obrzędów religijnych i jestem od tego daleka.

Każdy ma prawo wierzyć w to, co chce, ale mnie chodzi o dobro ludzi i aby poznali oni prawdę, nie religijną, tylko faktyczną.


Jeżeli będziesz na Zamku Wawelskim, lub na Jasnej Górze, to wtedy możesz bardzo skorzystać i skąpać się w energii Ziemi połączonej z energią Kosmosu. Tam właśnie biją niewidzialne, lecz potężne źródła.

Będąc tam, stań lub usiądź i zamknij oczy.

Wyobraź sobie, że stoisz właśnie przy bijącym źródle energii, która otacza Cię i zalewa w postaci złoto- błękitnego światła.

I cały jesteś wypełniony tą energią, a Twoja dusza oczyszcza się w niej i relaksuje.

Jeżeli tam będziesz, to poczujesz to na pewno, bo ta właśnie energia jest bardzo silna i przenikliwa.

Wyobrażając sobie jak Cię zalewa i oczyszcza złoto- błękitne światło, pomagasz mu wniknąć całkowicie w Twoją duszę, a co za tym idzie – wzmocnione także będzie Twe ciało.

Możesz poczuć się dziwnie, możesz nagle uwolnić się od jakiejś choroby somatycznej, lub psychicznej. Twoje odczucia będą silne i niezwykłe.

Na koniec wyobraź sobie, że otaczają Cię osłony mentalne, czyli błękitna i czerwona. Te osłony, gdy wykonujesz je w swoim domu, to działają tylko 24 godziny. Ale jeśli wykonasz je przy takim silnym źródle energetycznym, to będą one działały dłużej, na pewno przez 3 doby, lub nawet 4.

Jeśli chciałbyś pomóc swoim bliskim, to w takim miejscu wyobrażaj sobie, że te osoby są również wypełnione i zalane wręcz tą niezwykłą energią ziemsko - kosmicznego pochodzenia. Musisz mieć przy sobie papierowe zdjęcia bliskich osób żywych, lub zmarłych. Ta kąpiel energetyczna im wtedy pomoże, ponieważ zdjęcie jest nośnikiem sił życiowych żywego człowieka, lub zmarłego po tamtej stronie.

Twoja dusza poczuje się zregenerowana, bo jest to dla niej rodzaj duchowego SPA. Poczuje się również silna, oczyszczona i zrelaksowana. Relaks duszy jest bardzo ciekawym zjawiskiem i bardzo potrzebnym. Być może zadziała na organizm i zniknie jakaś choroba, tak też może się zdarzyć.

Skorzystaj z tego Dobra, mamy je dostępne w Polsce. Dusza potrzebuje tego co i ciało, czyli zewnętrznej i wewnętrznej regeneracji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz