czwartek, 7 grudnia 2023

Poszukiwanie Miłości

 

Nie wierz swym oczom- szepnął wiatr. Na to, co kochasz- sercem patrz. ''

Takie są słowa pięknej piosenki o Małym Księciu.

Wielu ludzi żyje w samotności, nie potrafią i nie mogą znaleźć tego prawdziwego uczucia. O prawdziwą Miłość tu , na Ziemi jest bardzo trudno. Rodzi się ona w jakiś tajemniczy sposób w sercach ludzi i zwierząt. Ale jest rzadkością.

Piszę tutaj o Miłości, która nie jest uzależnieniem, ale wprost przeciwnie- wolnością.

Jeśli ktoś jej szuka, to musi patrzeć swym sercem, bo oczy mogą go okłamać.

Chciałbyś pokochać i to z wzajemnością, więc w jaki sposób szukać ? Nie ma na to recepty, tylko pewne wskazówki.

Jak już pisałam wcześniej, jeżeli będziesz pielęgnował czystość swojego serca i zadasz sobie ten trud, aby uporządkować swe życie, to wtedy być może pomogą Ci siły Dobra. One pomagają niekiedy ludziom i zwierzętom, ale tylko wtedy, gdy widzą pracę nad sobą i zaangażowanie.

Potrafią tak ustawić czasoprzestrzeń, że dwoje ludzi spotka się nagle i niespodziewanie! Jeśli wychwycisz taki moment, to nie zmarnuj swojej szansy, spójrz sercem a nie oczami na tę osobę. Twoja Dusza też Ci podszepnie, że to jest Miłość.

Problemem na Ziemi jest to, że tych prawdziwych uczuć jest coraz mniej i naprawdę trudno je znaleźć.

Zwracaj się do sił Dobra, do ognia żywego, do bogów, w których wierzysz. Ale nie lękliwy i wystraszony, lecz jak Wojownik, który całe życie walczył, a teraz pragnie Miłości.

I Twoje poszukiwania nie mogą być pospieszne, działaj i szukaj spokojnie. Jeśli pomogą Ci siły Dobra, lub bogowie, to bądź wtedy uważny, żeby ta osoba nie odeszła, nie zniknęła na zawsze.

Wartościowi ludzie, którzy mają wolną duszę potrafią kochać całym sercem.

Niech ta Miłość będzie ogniem, ale on nie może Cię spalić! Bądź spokojny i pielęgnuj w sobie Ciszę. Kochaj i bądź kochany.

A jeśli już znalazłeś Miłość, to wtedy musisz ją karmić, aby była na wieki.

Niektórzy mają wiele nieudanych związków i zwątpili w Miłość. Ale właśnie to uczucie od drugiej osoby może Cię uleczyć, to właśnie! Dopóki żyjesz- masz szansę na prawdziwą Miłość. Taką, która będzie zawsze i również po śmierci. Dopóki żyjesz pamiętaj !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz